Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pt 26.07.2013 Łukoil Czuby 21:00
#1
Witam. Zapraszam do wspólnego kręcenia, po raz ostatni trasą Węglinek v3. Trasa asfalt/szuter . Asfalt równy, szutru mamy łącznie około 5km. Całkowity dystans z Łukoila do Łukoila to jakieś 42km. Planowany powrót przed północą. Tempo oczywiście rehabilitacyjne śr. 18-22km/h,,dostosowane do najwolniejszego uczestnika". Trochę na meteo namieszali i kraczą że będzie padać ale jeszcze zobaczymy. Ze względu na pogodę status wycieczki będzie aktualizowany na bieżąco. Oświetlenie obowiązkowe, 70% trasy to nieoświetlone drogi. Kamizelki mile widziane. Wyjazd punktualnie.

Edit. Już w domu. Dane: dystans 42km; czas 2:13; średnia prędkości 19,04km/h; średnia podświetlonych kotów 6 / h. Towarzysz podróży jest nocnym markiem. Chyba jeszcze trochę ze sobą pojeździmy. Na trasie wyskoczyły nam dwa kundelki i od razu wzięły na celownik kolegę ale zapodałem im 780 lumenów stroboskopem i tyle je widzieliśmy ;-) .
Odpowiedz
#2
Czy ja wyglądam na nocnego marka? Dzięki za wspólną jazdę. Tylko koty niezadowolone, że musiały uciekać przed rowerami.
Odpowiedz
#3
ulvang napisał(a):Tylko koty niezadowolone, że musiały uciekać przed rowerami.

To niech nie szwędają się po nocy tylko siedzą w domu i oglądają TdF :mrgreen:

ulvang napisał(a):Czy ja wyglądam na nocnego marka?

No na Marka nie wyglądasz :->
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości