Strony (4):    1 2 3 4
sawek   29-07-2013, 13:05
#31
Kolarz zastanów się chwilę.
Zadałeś co najmniej dziwaczne pytanie, to ludzie zaczęli sobie żartować.
Czy rower wytrzyma 90 km dziennie i to jeszcze w rozmiarze M?
A w innym rozmiarze to ile ma wytrzymać, więcej czy mniej?

Powinieneś raczej napisać, że zamierzasz kupić rower X najlepiej z podaniem link'u do strony ze specyfikacją techniczną i ewentualnie cenę za jaką możesz ten rower kupić. Dodatkowo napisać coś o sobie, jakieś podstawowe informacje typu jak zamierzasz użytkować ten rower (wycieczki jednodniowe/wycieczki z sakwami/głównie asfalt, czy może jazda po lesie i bezdrożach itp. itd.) ewentualnie podstawowe parametry typu wzrost, waga. I dopiero zapytać co inni myślą o Twoim wyborze plus ewentualna prośba o polecenie innego sprzętu. Może się okazać, że ktoś znajdzie bardziej Ci pasujący, z lepszym osprzętem za niższą kwotę.

Pozdrawiam
Sławek
Bigos   29-07-2013, 18:02
#32
sawek napisał(a):Kolarz zastanów się chwilę.
Zadałeś co najmniej dziwaczne pytanie, to ludzie zaczęli sobie żartować.
Czy rower wytrzyma 90 km dziennie i to jeszcze w rozmiarze M?
A w innym rozmiarze to ile ma wytrzymać, więcej czy mniej?

Powinieneś raczej napisać, że zamierzasz kupić rower X najlepiej z podaniem link'u do strony ze specyfikacją techniczną i ewentualnie cenę za jaką możesz ten rower kupić. Dodatkowo napisać coś o sobie, jakieś podstawowe informacje typu jak zamierzasz użytkować ten rower (wycieczki jednodniowe/wycieczki z sakwami/głównie asfalt, czy może jazda po lesie i bezdrożach itp. itd.) ewentualnie podstawowe parametry typu wzrost, waga. I dopiero zapytać co inni myślą o Twoim wyborze plus ewentualna prośba o polecenie innego sprzętu. Może się okazać, że ktoś znajdzie bardziej Ci pasujący, z lepszym osprzętem za niższą kwotę.

Pozdrawiam
Sławek
Kolarz, dokładnie o to chodzi, co napisał Ci Sławek. Gdybyś jeszcze korzystał z interpunkcji to mógłbyś wtedy liczyć na rzetelną odpowiedź.
Mariobiker   29-07-2013, 21:58
#33
Kolarz napisał(a):ale wasza duma nie pozwala wam rozmawiać z kimś kto nie ma wypasionego rowerka to jest jakas elita rowerowa .!!!!!!
Eeeee przesadzasz kolego :mrgreen:

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Kolarz   30-07-2013, 04:45
#34
sawek, Szacunek za dobra radę może nie tak postąpiłem jak należało ale jestem w temacie jak sie pisze na forach moja wina przyznaje.
Kolarz   30-07-2013, 04:46
#35
mariobiker, Wielkie przeprosiny jezeli kogos uraziłem będe rozsądniej dobierał tematy.
Mariobiker   30-07-2013, 16:34
#36
Kolarz napisał(a):Wielkie przeprosiny jezeli kogos uraziłem
Nie ma problemu :mrgreen:
Kolarz napisał(a):będe rozsądniej dobierał tematy
... i będzie git :mrgreen:

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Strony (4):    1 2 3 4
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.