Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Giant
#11
chyba straszny, ale ja tak daleko wolę nie jeździć bo mój rower może nie wytrzymać
Odpowiedz
#12
radzik, Ja myslę że jazda w koło Zalewu to nie wysiłek ,ale jak wypad do Nałęczowa na tygodniu to sie czuje w czterech literach rower musi sie lasować w drodze a nie leżeniem w piwnicy.
Odpowiedz
#13
Kurcze, i wszyscy tak na poważnie :roll:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#14
Jurek S, Witaj Jurku może ty mi doradzisz czy Giant to dobry wybór bo tutaj koledzy robią jakieś żarty
Odpowiedz
#15
Kolarz napisał(a):Jurek S, Witaj Jurku może ty mi doradzisz czy Giant to dobry wybór bo tutaj koledzy robią jakieś żarty

Boję się ruszać temat bo to może jakaś podpucha :lol: . A po za tym to ja się nie znam na rowerach :-?
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#16
Szkoda myślałem ze zabiorę sie gdzieś z wami na ustawkę ale jak macie wypasione rowery to moge pojeździc sobie po polnych dróżkach.
Odpowiedz
#17
Kolarz napisał(a):jak macie wypasione rowery to moge pojeździc sobie po polnych dróżkach

Śmiało przyjeżdżaj na ustawki i nie ma znaczenia jakim rowerem, dlatego że my DBAMY O KAŻY ROWER :mrgreen:
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#18
Rozt :-D ocze ma swoje uroki zawsze tam jest pieknie :-D
Odpowiedz
#19
No to sobie pogadałem na razie trzymajcie się ramy kazdy ma swoje ścieżki jak to w zyciu
Odpowiedz
#20
Kolarzu, proszę uprzejmie nie pisać postów jednego pod drugim. Z Twojego zachowania wnioskuję, że nie zapoznałeś się z regulaminem forum. A regulamin dość precyzyjnie to reguluje.
Konkretnie §2, p.8.
A jeśli nadal będziesz to robił, będę musiał Cię gdzieś przenieść, tak jak przenoszę rower na zdjęciu, które zapuścił Kolega Darist
Dziękuję za uwagę i życzę długich dystansów na swoim Giancie. Jest spora szansa, że rower tej marki będzie się do tego nadawał ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości