Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04.08.2013 g.9.00,Łukoil-Czuby,Bardzo szosowy Kazik
#11
jak asfaltem to moze ja szosa wpadne
Odpowiedz
#12
Jak to ma być "Dream Team" to jadę:-)
Odpowiedz
#13
/WEKTOR/ napisał(a):jak asfaltem to moze ja szosa wpadne
Jeżeli wybierasz się szosówką to musisz wiedzieć,że będą 2 krótkie odcinki terenowe.Pierwszy 500 m ,{przecinamy narożnik Starego Gaju},drugi ok. 2km przez lotnisko w Radawcu.Obydwa odcinki to dobra droga gruntowa,bez piachu, po której spokojnie przejedziesz ;-) .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#14
Ja też się przejadę z Wami.Gdybym rady nie dał to jakimś pekaesem wrócę najwyżej :?:
Może jeszcze Janusz mój kolega kolejarz pojedzie,dam info.wiecz :mrgreen:
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#15
Witam, jedno pytanko, a właściwie dwa ;-)
Jaki dystans i o której jest przewidziany powrót? ;-)
Monia
Odpowiedz
#16
mani_73 napisał(a):Ja też się przejadę z Wami.Gdybym rady nie dał to jakimś pekaesem wrócę najwyżej :?:
Może jeszcze Janusz mój kolega kolejarz pojedzie,dam info.wiecz :mrgreen:
Czy do tego pekaesu potrzebna Ci będzie opiekunka :-P :?: Ewentualnie w jakim ma być wieku :roll: :?: Witamy na pokładzie,kolejarza też :mrgreen: .
Moniu dystans to 119km plus dojazdy do miejsca ustawki,planowany powrót jest uzależniony od tego ile zabawimy w Kaziku ;-) .Szacuję ,że powinniśmy wrócić ok godz.18,oo :-> .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#17
Ale Wy lubicie rano wstawać... Trasa asfaltem jest nudna :-P
(muszę sobie trochę pomarudzić ;-) )
Ale dziewczynę macie ładną :-)
Są jakieś wycieczki popołudniowe?
Odpowiedz
#18
Mam chęć pojechać. Więc mam plan się rano stawić. Być może jak siły pozwolą to i nawet z wami wrócę ;-)
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#19
ArtiArt napisał(a):Mam chęć pojechać. Więc mam plan się rano stawić. Być może jak siły pozwolą to i nawet z wami wrócę ;-)
Arturze jakby co to Marcin załatwi Ci miejscówkę w pekaesie + dwie opiekunki :mrgreen: .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#20
Chciałam Was uświadomić, że też się z Wami wybieram jutro i będziecie musieli dzielnie znosić moje towarzystwo :-P ;-) i mam nadzieję, że w tym tygodniu już nic mnie nie zatrzyma :-)
Do zobaczenia :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości