endriu68   01-08-2013, 10:33
#1
Witam,
... dokładam popołudniową "aktywną" alternatywę na sobotę Sad95% asfalt) przez Wąwolnicę,Kazik , Wilków.
Z uwagi ,iż to któraś w tym dniu ustawka (niestety praca- dlatego żaden inny,fajny wyjazd mi nie pasi) ,przy braku wpisów -nie zajeżdżam lub robię dowolnie.
KrzysiekP   01-08-2013, 10:50
#2
No bez trenera górskiego się zasiedziałem jazda ;-)

"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
endriu68   04-08-2013, 22:56
#3
Na śmieszce dogonił mnie Bart(- powtarzam BART NA ROWERZE)- ale nie pojechał ze mną i Krisem.
Tłok w Kaziku, sporo sakwiarzy. Szamanki rozglądały się za Marioxem i brudziły wodę. Mój rower już dawno nie był tak skurzony - dał radę po wymagającym terenie.
Bardzo przyjemnie się jechało po ocienionych wąwozach. Godz. 14:30 wyjazd , powrót na 21:20 ( z przerwami, obiadkiem- makaronikiem)
Dziękuję docentowi Krisowi za towarzystwo.
Za miesiąc ostatni Kazik ( pierwszo-sobotni)
KrzysiekP   05-08-2013, 04:29
#4
Dzięki enndriu za wspólnie kręcenie dla nowej traski było warto i tych widoków miód-malina

"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.