Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc dla Augustowiaków :)
#1
Jakiś czas temu (styczeń) zgłosiła sie do nas grupa z Augustowa:

Jesteśmy Klubem rowerowym z Augustowa. W tym roku planujemy wycieczkę po
Lublszczyźnie. Mamy prośbę, czy moglibyście zaproponować jakąś ciekawą trasę?
Wycieczkę planujemy w dniach 15-19 sierpnia 2013. Zabieramy ze sobą namioty (tak więc dobrze by noclegi wypadały tam gdzie się można rozbić). Dzienny dystans jaki pokonujemy to ok. 50-70 km. Chcemy zobaczyć jak najwięcej ciekawych miejsc. Będziemy startować z Lublina.
Kontakt do nas albo na ten adres albo na
<!-- e --><a href="mailto:akswir@klubrowerowy.augustow.pl">akswir@klubrowerowy.augustow.pl</a><!-- e -->
nasza strona: http://www.klubrowerowy.augustow.pl


Ja tam trochę z nimi korespondowałem proponując kierunki
1. Kierunek na południe czyli Roztocze. Zdecydowanie kraobrazowo
2. Kierunek na zachód i bliskie okolice Lublina czyli Nałęczów, Kazimierz, Puławy, Kozłówka, Dolina Wieprza, Park Krzczonowski. Mieszane
3. Kierunek północny-wschód Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie.

Teraz się odezwali

Powoli zaczynamy szykować się do wyjazdu do Lublina i okolic.
Będzie nas ok. 12 osób. Przyjedziemy do Lublina 14 sierpnia ok. godziny 10-11, 3-4 samochodami z lawetą na rowery. I tu mamy prośbę. Potrzebne będzie miejsce parkingowe na 3-4 samochody i lawetę, tak by można bezpiecznie zostawić je do niedzieli ( oczywiście najlepiej by było w miarę tanio).
Jak by była możliwość to chętnie byśmy się spotkali w sprawie omówienia jakiejś fajnej trasy. Na pewno po drodze powinien znaleźć się Kazimierz Dolny.


Ja nie jestem samochodziarzem więc nie wiem gdzie i jakie są parkingi. Jak ktoś ma jakiś pomysł piszcie w tym temacie lub kontaktujecie sie bezpośrednio z jednym z uczestników 534 500 174 (Arek)
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Pojedzcie to zrodel bystrzycy Smile
Odpowiedz
#3
nie znam się, to się wypowiem:

źródła bystrzycy szału nie robią;d
luźna sugestia: Majdanek (mało miejscowych wie, ale to jeśli się nie mylę najczęściej odwiedzane miejsce w naszym mieście) oraz Kozłówka z tego powodu co wcześniejSmile
Można pojechać na Majdanek z rańca, potem po Lasach Kozłowieckich się pobujać i do Kozłówki- wycieczka na jeden dzień.

Z Kozłówki polecieć następnego dnia przez Gutanów na Nałęczów i KazimierzSmile

ot tyle co wymyśliłem na teraz;d
Odpowiedz
#4
Gdzie pojechać to już sobie znajdą. Ale gdzie można bezpiecznie i w miarę tanio zostawić samochody?
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#5
Jurek S napisał(a):gdzie można bezpiecznie i w miarę tanio zostawić samochody?

pytasz o dwa różne miejsca :-P
Odpowiedz
#6
Na 99% przyjedziemy Busem z lawetą na rowery i jeszcze jeden samochód osobowy. Chodzi o to by zostawić je w jakimś bezpiecznym miejscu na cztery dni. Wiadomo, że najlepiej by było żeby koszt nie był duży.

Pozdrawiam
Arek
Odpowiedz
#7
Chcecie bezpiecznie i tanio, tyle że to nie Czarnogóra, czy inny wymiar rzeczywistości.
"Bezpiecznie i tanio" nazywa się zazwyczaj "Parking PŁATNY NIEstrzeżony"...
, u mnie przy firmie jest duży parking ogólnodostępny, są dwa szlabany, z czego jeden zamykany na noc, w budce metrXmetr siedzi/stoi sobie Pan Zenobiusz, chodzi z taką duża latarką na R20 x 8 i dogląda obiektu. Dociekliwy człowiek, zawsze jak zaglądam do firmy późną nocą - podchodzi, pyta, opowiada jak mu zycie mija i takie tam.

Mozeeeee..., gdyby dostał na faworki i coli do woli, poszedłby na układ. Problem w tym, że przychodzi do pracy na wieczór/noc, kiedy mnie już tu nie ma.
Taka sytuacja.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#8
Miejsce załatwione
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#9
No i stało się :-) Powitanie koleżanek i kolegów z Augustowa. Fajna grupa, mili, życzliwi, weseli ludzie.

[Obrazek: DSC_0001.jpg]
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#10
Fajnie Marku, że sie zaopiekowałeś gośćmi :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości