Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17.08.2013, godz.8.00, pętla trol. Kunickiego/Abramowicka
#11
mani_73 napisał(a):Pytanko,czy liczba chętnych jest ograniczona :?:

Nawet gdybym wprowadził jakieś ograniczenia to Ty masz carte blanche, albo cos podobnego :mrgreen:
Ale żeby innych nie straszyć, to nie, nie ma ograniczeń. :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#12
Jurek S napisał(a):ale na pewno nie tak jak zdarzyło mi się na jednej trochę szybszej ustawce. :-)
A ja tak czekam i czekam na powtórkę tamtej ustawki :-P

Mimo wszystko wspaniała ustawka będzie, ale wtedy akurat mnie nie ma w Lublinie :-| . Trzeba będzie zrobić tydzień wcześniej lub tydzień później kopię wzorem poprzedniej ustawki Jurka, więc jak komuś nie pasuje 17/18 sierpnia, to może uda nam się połączyć siły w sąsiednich terminach również?
Odpowiedz
#13
Arcyk napisał(a):
Jurek S napisał(a):ale na pewno nie tak jak zdarzyło mi się na jednej trochę szybszej ustawce. :-)
A ja tak czekam i czekam na powtórkę tamtej ustawki :-P

Mimo wszystko wspaniała ustawka będzie, ale wtedy akurat mnie nie ma w Lublinie :-| . Trzeba będzie zrobić tydzień wcześniej lub tydzień później kopię wzorem poprzedniej ustawki Jurka, więc jak komuś nie pasuje 17/18 sierpnia, to może uda nam się połączyć siły w sąsiednich terminach również?

Nie ma problemu tylko prosiłbym, żeby wtedy założyć oddzielny temat :-D

Poprawiłem trasę wg tego o czym mówiliśmy
http://www.gpsies.com/mapOnly.do?fileId ... Leave=true
Trochę się przestraszyłem bo wyszło 1400m przewyższenia Confusedhock: . Będę cierpiał :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#14
Jurek S napisał(a):Nie ma problemu tylko prosiłbym, żeby wtedy założyć oddzielny temat :-D
Oczywiście - jak się odważę :-P

Jurek S napisał(a):Trochę się przestraszyłem bo wyszło 1400m przewyższenia Confusedhock: . Będę cierpiał :-P
Ale chyba w tę "łatwiejszą" stronę Smile Po doświadczeniu pielgrzymki mogę powiedzieć, że podjazd na dk74 nie jest łatwiejszy od Świętego Krzyża :-P - ale tu będzie łagodnie pod górę, a stromo z górki, więc ... :-D

Zamierzasz omijać Radecznicę? Darmowa dostawa wody się przyda jak pogoda dopisze ;-)
Odpowiedz
#15
Jurek S napisał(a):Nie ukrywam, że i ja za sobotą bym optował.
Jeśli sobota :mrgreen: to ja także się z Wami wybiorę :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#16
Jak będzie dużo wzniesień , dystans bardziej 200 niż 150 km , średnia 25+ km/h to stwierdzam że idealnie dla mnie PS. Pozdrowienia z Krościenka nad Dunajcem tutaj dopiero są wzniesienia :->
Odpowiedz
#17
piotr73 napisał(a):Jak będzie dużo wzniesień , dystans bardziej 200 niż 150 km , średnia 25+ km/h to stwierdzam że idealnie dla mnie PS. Pozdrowienia z Krościenka nad Dunajcem tutaj dopiero są wzniesienia :->

Piotrze, u Ciebie z dojazdem to bez problemu zbliżysz się do 200. Średniej nie gwarantuję, ale może utworzyć się silniejsza grupa :-x i sobie podciągniecie.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#18
Może bym się wybrał w tak piękne tereny tylko jak przyczepić sakwy do szosy he he.
Odpowiedz
#19
krzysio dm napisał(a):Może bym się wybrał w tak piękne tereny tylko jak przyczepić sakwy do szosy he he.

Ale to bezsakwowa wyprawa, jednodniowa. W tytule jest 17/18 ze względu na ustalanie terminu, ale wszystko wskazuje na to, że pojedziemy w sobotę. Mam nadzieję, ze będzie jakaś sensowna pogoda.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#20
Jurek S napisał(a):Ale to bezsakwowa wyprawa, jednodniowa

Co w niczym nie przeszkadza aby pojechać sobie z sakwami :mrgreen:
Tylko...
krzysio dm napisał(a):jak przyczepić sakwy do szosy he he

... szosówką z Jurkiem :?: :!: Idea (i cały zestaw emotikonów)
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości