Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17.08.2013, godz.8.00, pętla trol. Kunickiego/Abramowicka
#21
Witam !!! Nie można by zmienić kierunku jazdy? Tzn. zacząć od Mety Smile Pozdrawiam wszystkich.
Odpowiedz
#22
No raczej zamysł Jurka jest pojechać Lublin Szczebrzeszyn Lublin,a nie na odwrót.
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#23
Mateusz B napisał(a):Witam !!! Nie można by zmienić kierunku jazdy? Tzn. zacząć od Mety Smile Pozdrawiam wszystkich.

Zdecydowanie zmieniłoby to postać rzeczy :-D .
Ale Mateusz, z Bychawy masz rzut kamieniem do Krzczonowa. Tam możesz się dołączyć.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#24
W sumie może być. Będę telefonował ... dużo wcześniej ;-)
Odpowiedz
#25
Dzięki Jurku za karte,może jednak niedziela?Sobota to chyba bedzie pracowita niestetyUndecided
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#26
mani_73 napisał(a):Dzięki Jurku za karte,może jednak niedziela?Sobota to chyba bedzie pracowita niestetyUndecided

Specjalnie mi tak robisz ;-) . Jeszcze byś zdążył jakąś podmiankę zrobić :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#27
Witam wszystkich.Szkoda że nie pojadę w sobotę bo idę do pracy.
arturmbieniek
Odpowiedz
#28
arturmbieniek napisał(a):Witam wszystkich.Szkoda że nie pojadę w sobotę bo idę do pracy.


Jak to mówią: "Kto pierwszy ten lepszy" :-D . Zgłaszający się chętni byli za sobotą i ja skłaniając się do tego też na to przystałem.
A skoro jestem przy głosie to już oficjalnie
Sobota 17 sierpnia, godz. 8.00, Pętla trolejbusowa na Kunickiego/Abramowicka.
Odjazd punktualnie. Ewentualni spóźnialscy mogą nas gonić :-D , droga prosta.

Zaplanowałem sobie cztery przystanki: Żółkiewka, Szczebrzeszyn, Gilów, Bychawa.
W Szczebrzeszynie nawet będzie czas, żeby coś zjeść :-P . Plan minimum to średnia 20km/h na całej trasie. Przy takim założeniu i postojach powinnismy być w Lublinie o godz. 18.38.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#29
Może się przyda to napiszę. Wyjeżdżając ze Szczebrzeszyna dk74 za posterunkiem straży pożarnej po prawej jest fajna pizzeria z dużą, tanią i bardzo dobrą pizzą, a w dodatku są parasolki, więc jest gdzie z rowerami usiąść ;-)

https://maps.google.pl/maps?q=szczebrze ... 31.91,,0,2
Odpowiedz
#30
Arcyk napisał(a):po prawej jest fajna pizzeria z dużą, tanią i bardzo dobrą pizzą
A to nie lepiej wsunąć jakieś tradycyjne polskie danie np. schabowego? Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości