Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
6.08, 17:15, Łukoil Czuby
#11
a gdzie fotki? :evil: a gdzie track?

mi się pomyliło i pojechałem wczoraj:/

Jakub, zamiast kręcić się w kółko po ścieżce, na jakąś ustawkę byś zawitał :!:
Odpowiedz
#12
Fotek nie ma.
Track z dojazdem: http://www.endomondo.com/workouts/226895064/2087425
Odpowiedz
#13
Bondi napisał(a):P.S. Tym razem nie zastałem rozpoznanySmile
I tu się mylisz Andrzeju Smile - ja już wracałam z zalewu a Ty jechałeś właśnie w kierunku zalewu, co prawda nie wywołałam Cię po imieniu jak ostatnio Smile ale machnęłam ręką, jechałam z kolegą ale nie z RL więc może to Cię zmyliło Wink
Odpowiedz
#14
Monika M napisał(a):P.S. Jakubie P. widziałeś mnie na ścieżce ale to z Dawidem jechałam Smile
elhm napisał(a):Gdybym dostawał złotówkę za kazdym razem, gdy ktos przekreci moje imię...
..miałbym dużo złotówek Smile
Akurat nie myślałem o Dawidzie. Was prawie nad Zalewem widziałem, a chyba Damiana gdzieś bliżej LKJ Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#15
Jakub.P napisał(a):Was prawie nad Zalewem widziałem, a chyba Damiana gdzieś bliżej LKJ Smile

Jakubie coś plączesz się w zeznaniach :-) Ale my tu mamy takie sposoby, że się wszystkiego dowiemy :-) Doprecyzuj o której to było godzinie, a my Ci powiemy, kogo i gdzie widziałeś :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#16
Monika M napisał(a):I tu się mylisz Andrzeju Smile


Z mojej perspektywy wyglądało to trochę inaczej Wink Spostrzegłem nagle i niespodziewanie zajętą rozmową Monikę w malinowej bluzce (jak każdy facet słabo znam się na kolorach) i krzyknąłem cześć! Smile Co prawda nie zauważyłem tego machnięcia ręką ale skoro mówisz to na pewno tak byłoSmile Swoją drogą nie zamierzałem się ukrywaćWink
Odpowiedz
#17
Bondi napisał(a):w malinowej bluzce

Malina to owoc a nie kolor, podobnie jak śliwka i wiśnia :-) A bluzka była czerwona :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#18
obaj się mylicie, to jest "zachód słońca w saint tropez". koniec OT.
Odpowiedz
#19
Są tylko dwa kolory, fajny i pedalski Wink Dzięki za wspólne kręcenie, nie ma to jak poniedziałkowy lajcik Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#20
KermitOZ napisał(a):nie ma to jak poniedziałkowy lajcik Wink

To było tak lajtowe tempo, że wróciliśmy dopiero we wtorek :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości