Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buty Shimano Lublin
#21
Podłącze się pod temat. Także poszukuje butków spd.
Zastanawiam się nad shimano M088 ewentualnie butami z decathlonu RR >>
http://www.decathlon.pl/buty-mtb-3-czar ... 99398.html w cenie 170 zł

Te RR całkiem fajne leżą na nodze, niestety M088 nie mogę znaleźć pod swój rozmiar 46/47 w Lublinie aby sie do nich przymierzyć.

Może ktoś z obecnych miał, albo ma te butki i jest w stanie doradzić czy opłaca się na poczatek je kupować, czy dopłacic i szukać M088?
Odpowiedz
#22
Również nie mogłem się zdecydować w tym sezonie które buty spd kupić, mierzyłem i te decathlonowe i różne modele shimano (nie miałem na szczęście problemów z rozmiarem bo mam stosunkowo małą stopę). Ostatecznie kupiłem model M088 i jestem bardzo zadowolony mogę szczerze polecić. Solidne buty które bardzo dobrze trzymają stopę, sztywność podeszwy jest chyba na poziomie 5 i mi to bardzo odpowiada.
Odpowiedz
#23
zienio, widze że mamy bardzo podobny problem, nosimy podobne rozmiary. Także moge Ci powiedzieć, że na 90% tych 088 w Lublinie nie kupisz na chwilę obecną.
Te z Dekatlonu i Szimano to (imo) 2 zupełnie inne buty, przede wszystkim wiązania mają inne więc zalezy czego oczekujesz od buta.
U mnie wybor padnie chyba na XC30'ki.
Odpowiedz
#24
Również szukałem butów M088. Mój rozmiar to 44 a M088 w rozmiarze 45 były niestety za małe, przymierzałem się do xc60 ale te ciężko dostępne ze względu na promocyjną cenę (400zł) w międzyczasiaie przymierzałem buty w decathlonie, schimano sznurowane z rzepem do przykrywania sznurówek, niesamowicie wygodne. W końcu po kilku dniach szukania kupiłem te z decathlonu za niecałe 300 zł i co ciekawe tylko w decathlonie dostępne z rzepem.
Reasumując, buty schimano z serii M088 zawyżają numerację o około 1,5 Smile
Pozdrawiam
Odpowiedz
#25
Ja mam Shimano rozmiar większe i są tak na styk. Mogłyby być jeszcze pół numeru większe.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości