Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10.08.2013, godz. 16.00, Konopnica kościół
#11
Kermit przyjechał, zobaczył co się święci i zawrócił- to najlepszy komentarz do całej sytuacji :-P

Swoją drogą pamiętam, że jak uczyłam się jeździć i aż cztery razy sprawdzałam twardość gleby, to Jurek skomentował to, że dlatego on w takich butach nie jeździ :-P
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#12
Ja również grupę tylko wzrokiem odprowadziłem po tym jak zobaczyłem co Jurek ma na nogach ;-)
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#13
mraugorzata napisał(a):... nie jeździ :-P
Nie jeździł, ale to już przeszłość. Grono udeptywaczy kurczy się. Mam nadzieję, że pedały zatrzaskowe nie będą obowiązkowe na ustawkach Jurka S. ;-)
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#14
Pierwsza! :mrgreen: Dzięki wielkie Panowie za rewelacyjny trening! jestem cała podekscytowana :mrgreen: :roll: i czuję, że się chyba zaszczepiłam :-P
do następnego Smile
MM
Odpowiedz
#15
A ja straszliwa gapa , żeby taką ustawke przegapić :-? około 15 sam pałętałem sie około zalewu, co do ustawki na 200km to na płaskim najbidniej 25km/h musi być , a zdjęcie JurkaS z butami spd to fotomontaż ???? a pedały spd też są w rowerze ????? jakoś nie mogę uwierzyć aby Jurek zdecydował sie na pedały i buty z blokami , jak nie zobaczę to nie uwierzę.
Odpowiedz
#16
Monika M napisał(a):czuję, że się chyba zaszczepiłam :-P
18 sierpnia Maraton Kresowy w Kraśniczynie, 25 sierpnia XC na Globusie, polecam zacząć od maratonu, bo początkującym daje dużo więcej frajdy Smile

piotr73 napisał(a):jakoś nie mogę uwierzyć aby Jurek zdecydował sie na pedały i buty z blokami , jak nie zobaczę to nie uwierzę.
Tak, ma buty z blokami (trochę źle zamocowane, może poprawi dzisiaj) i pedały (coś słabo się kręcą, może chciał dać fory Wink).
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#17
Hmm, od czego by tu zacząć. :-D . Najpierw wielkie dzięki dla Moniki i Pawła (paul67) za wspólne kręcenie. Jechało się rzeczywiście super. Pętelkę zamknęliśmy ze średnią 27,8 km/h. Co do pedałów i butów - prawdziwe :-P . Kolega dał mi już prawie rok temu więc po iluś tam ćwiczeniach przy ścianie i szafie trzeba było spróbować w realu. I byłem cały szczęśliwy dopóki nie spotkałem już w drodze powrotnej w Lublinie Patrycji ;-) :mrgreen: . Pogadaliśmy sobie bardzo przyjemnie, a i owszem. A Pat mówi: "Co, jeszcze się nie wywróciłeś? Na pewno się wywrócisz" No i po rozstaniu długo nie trzeba było czekać Undecided przed przejazdem przez przejście (dla rowerów) myślałem, że zmieni się światło, ale się nie zmieniło Cry . Jak to też dzisiaj mówił Artur, wypiąłem się, ale za późno. Więc mam nadzieję, że chrzest zaliczony :lol:[Obrazek: CIMG1442.JPG]
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#18
Ach ta Pat, zawsze wykracze! Wink

Teraz jeszcze musisz ogolić nogi i w M5 zgarniasz wszystko Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#19
Pamiętam, jak Jurek p raz pierwszy przyjechał na ustawkę w kasku. Teraz espedy... ech... ciekawe, kiedy Jurka zobaczymy na jakimś fullu, jak zjeżdża z Turbacza :-P
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#20
Jurek S napisał(a):......A Pat mówi: "Co, jeszcze się nie wywróciłeś? Na pewno się wywrócisz" No i po rozstaniu długo nie trzeba było czekać Undecided przed przejazdem przez przejście (dla rowerów) myślałem, że zmieni się światło, ale się nie zmieniło Cry . Jak to też dzisiaj mówił Artur, wypiąłem się, ale za późno. Więc mam nadzieję, że chrzest zaliczony ....

trzeba trochę czasu żeby sie oswoić z spd , dla osób nie mających doczynienia z spd widok osoby która już sie zatrzymała i powinna sie podeprzeć nogą i stać a przewraca sie jest bardzo dziwny , raz byłem świadkiem jak starszy pan , nagle przewrócił sie rowerem chcąc zatrzymać sie na czerwonym świetle , na chodniku panika , komentarze ludzi : zasłabł , może zawał...., a pan wstaję i z zawstydzoną miną mówi "nie zdążyłem sie wypiąć :oops: "
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości