Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[31.08] g. 10, LKJ, punktualnie godzina 10.00 wyjazd
#1
Ciekawa trasa, identyczna jaką jechała kiedyś ustawka z Jurkiem Smile Średnia planowana niewielka, turystyczna, około 16 kmh ;D Może ciut więcej... Zapraszam! :]
"Zwykły rower jest pojazdem napędzanym mięśniami. Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli." Anonim
Odpowiedz
#2
kylos napisał(a):Ciekawa trasa, identyczna jaką jechała kiedyś ustawka z Jurkiem Smile
Kylos, mam wrażenie, że nie masz świadomości, ile ustawek Jurek organizował. I bądź tu mądry i zgadnij :lol:
Odpowiedz
#3
Ja też nie wiem ;D W każdym bądź razie była to jedna z ustawek w kierunku na Miłocin przez Pawlin, która zaczynała się nad zalewem mniej więcej na ulicy Ku Słońcu :mrgreen: W każdym bądź razie już wróciliśmy Smile Było nas trzech, zebi, ja-kylos i kolega Łukasz o nicku którego nie pamiętam (niech się dopisze do tego tematu). W każdym bądź razie wyszło niecałe 70 km ze średnią 17km/h (więc jak widać bardzo lajtowo i jestem przekonany, że każdy by dał sobie radę) Smile Bardzo pozytywnie! Trasa zmodyfikowana od Palikij Krzywych, gdyż wróciliśmy czerwonym szlakiem pod Muzeum Wsi Lubelskiej.
"Zwykły rower jest pojazdem napędzanym mięśniami. Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli." Anonim
Odpowiedz
#4
Krzysiek, masz zadatki na ustawiającego ;-) . Tak trzymać. :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#5
nom mi wyszło 83 km w sumie. fajnie się jechało właśnie jem obiad i zaraz pojedziemy na następną ustawkę fajnie zmodyfikował kylos trasę od palikiji krzywych zjechaliśmy w dół i przez bajecznie zieloną dolinę...no Jurek masz rację kylos ma zadatki na ustawkarza :mrgreen:
Odpowiedz
#6
Oj jakiego ustawkarza czy też ustawiającego ;D Zwykła przejażdżka rowerowa Tongue A, no i muszę wspomnieć, że to zasługa Jurka generalnie, że wciąż poznaję nowe okolice do jeżdżenia wokół Lublina :]
"Zwykły rower jest pojazdem napędzanym mięśniami. Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli." Anonim
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości