Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
14.08.2013, godz.17.00, Tama Zalew
#21
Dzięki za wspólne kręcenie do zobaczenia w sobotę
Odpowiedz
#22
Dzięki za jazdę :-D Oj tam oj tam - od Czerniejowa do Lublina jechałem już grzecznie na kole Marcina, to tylko na początku chciałem trochę pokorzystać z w miarę równych dróg ;-) . Do następnego - może wtedy dobijemy do 30km/h ze średnią :-D .
Odpowiedz
#23
Nic się nie stało.Ustawka była okazją wyciągnięcia żony z domu :-).Dziękujemy :lol: :lol:
Odpowiedz
#24
To był głupi pomysł żeby pojechać na lajtowy trening po urlopie. Jakoś dojechałem... Ledwo żyję... Dzięki za jazdę
Odpowiedz
#25
Było jak wsam raz , momentami mocniej a potem spokojniej na nabranie tchu , a Mateusz fajnie ciągnął bez niego byłoby za spokojnie, byłby pewien niedosyt a tak jest ok.
Odpowiedz
#26
Ufff, kamień mi spadł z serca :-D . Marku, dzięki za wyrozumiałość, Twoją i mam nadzieję żony. Pojechaliście gdzieś dalej czy kółeczko wokół zalewu?

A tak przy okazji. Droga nie jest zła. Praktycznie dopiero przed górką rzeczywiście trudno to nazwać asfaltem. Ale to raptem kilkaset metrów. Wcześniej z kilometr trochę slalomu między dziurkami, ale prawie przy 30-tce dawaliśmy radę :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#27
Srednia prawie trzy paczki no no musiało się dziać.W takim razie zapraszam jutro o 10 na stację przy Zygmuntowskich też pewnie będzie ze 30 he he.
Odpowiedz
#28
Wydaje mi się, że mijałem Waszą grupę zjeżdżając z góry od strony Mętowa do Prawiednik już niedaleko Osmolickiej ale mogę sie mylić Smile
Who Dares Wins
Odpowiedz
#29
Calme napisał(a):Wydaje mi się, że mijałem Waszą grupę zjeżdżając z góry od strony Mętowa do Prawiednik już niedaleko Osmolickiej ale mogę sie mylić Smile

Tak, tak. Kojarzę gościa, który nas mijał. To mogłeś być Ty. :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#30
Jurek S napisał(a):No dobrze. Może wystarczy na razie lajtowych treningów bo to chyba idzie w złą stronę Confusedhock:

Byłoby ciężko w pojedynkę w związku z czym proszę o więcej Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości