Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
14.08.2013, godz.17.00, Tama Zalew
#11
właśnie jakbym już był w Lublinie, to byłoby miło obie zaliczyć. Zdążylibyśmy?
Odpowiedz
#12
niemiec napisał(a):właśnie jakbym już był w Lublinie, to byłoby miło obie zaliczyć. Zdążylibyśmy?

Może jednak pojedziemy tę pierwotną trasę. Wtedy zdążymy spokojnie. A po za tym chciałbym zobaczyć jak wygląda ten odcinek bo jest to początek tej trasy w Krainę Chrząszcza, którą jedziemy w sobotę Smile
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#13
To jeśli mi tylko czas pozwoli, to do zobaczenia przy tamie! Wink
Odpowiedz
#14
To jeszcze tylko dodam, że odjazd punktualnie 17.01 :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#15
Jadę+1
Odpowiedz
#16
to i ja się wybiorą tylko nie wiem czy dam radę bo miałem 2 tygodnie przerwy Smile do zobaczenia
Odpowiedz
#17
nie wyrobię się na 17.01 nawet, ale dogonię Was Big Grin
Odpowiedz
#18
Mnie jednak nie będzie na dzisiejszym treningu.
Nowy napęd w "szosie" nie działa jeszcze prawidłowo, a na grubej oponie na asfalcie to ja tylko rekreacyjnie jeżdżę Smile
Pozdrawiam
Odpowiedz
#19
Dzięki za wspólne kręcenie , momentami było mocno że tchu brakowało , no ale w końcu to był przecież trening :-D
Odpowiedz
#20
No dobrze. Może wystarczy na razie lajtowych treningów bo to chyba idzie w złą stronę Confusedhock:
Najpierw przeprosiny dla Marka i koleżanki (zapomniałem imienia) Chyba bardziej treningowo niż lajtowo Undecided pojechaliśmy na pierwszym odcinku. Chciałem jeszcze poczekać na Was w Mętowie ale koledzy mi pogonili. Przejazd zgodnie z pierwotnym planem. Dystans ten zamknęliśmy ze średnią 29km/h :-| , a wszystko przez Mateusza, który bardzo się nakręcał. Całkowity dystans u mnie 60km. Było nas chyba z siedmiu. Mimo wszystko ;-) dzięki za wspólny przejazd.

Ci co się wybierają na lotnisko jeszcze spokojnie by zdążyli :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości