Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaskółka czyli zwiastun
#11
Jurek S napisał(a):No nie, 8-) ja tu jaskółkę puściłem żeby na jakąś żwawszą rekreację zachęcić, a tu widzę jakaś dywersja się szerzy. :-P
Może i mi uda się kiedyś na Waszą rekreację dołączyć i zobaczę kto tu ściemnia ;-)
Oświadczam,że będąc głęboko wstrząśnięty, Jurkowymi ustawkami w dziale lajtowe treningi,i będąc w stanie ostrego ataku cyklozy,właśnie sobie zamówiłem buty z tym czymś do czego się je przypina 8-) .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#12
Confusedhock: o czym ja tu czytam? No nic, do końca roku zostają mi chyba tylko samotne przejażdżki ścieżynką rowerową, bo jeszcze na KFIATACH się zatrę...
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#13
mraugorzata napisał(a):Confusedhock: o czym ja tu czytam? No nic, do końca roku zostają mi chyba tylko samotne przejażdżki ścieżynką rowerową, bo jeszcze na KFIATACH się zatrę...

Lubię te perełki Małgosi :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#14
mraugorzata napisał(a):Confusedhock: o czym ja tu czytam? No nic, do końca roku zostają mi chyba tylko samotne przejażdżki ścieżynką rowerową, bo jeszcze na KFIATACH się zatrę...
Spokojnie Małgosiu,buty będą dopiero po niedzieli 8-) .To ma być ułatwienie rowerowego życia ,a nie szaleńcze wyścigi ;-) .Jeżeli więc odpowiada Ci któryś z w/w dni to możemy zrobić spokojną rekreację :mrgreen: .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#15
A ja dopiero w poniedziałek się rentgenuję Tongue i jak będzie ok to z tych zaproponowanych dni tylko 22 wchodzi w grę :/ odezwę się w zależności od tego co powie lekarz.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#16
JuraS napisał(a):Oświadczam,że będąc głęboko wstrząśnięty, Jurkowymi ustawkami w dziale lajtowe treningi,i będąc w stanie ostrego ataku cyklozy,właśnie sobie zamówiłem buty z tym czymś do czego się je przypina 8-) .

oj jest nie dobrze :!: , przez JurkaS w lublinie zacznie brakować butów z systemem spd bo teraz każdy będzie chciał je kupić , a ja tak powoli przymierzam sie do zamiany swoich wysłużonych accentów ....
Odpowiedz
#17
JurekS, JuraS, ostatnio na ustawce o spd też coś wspominała MonikaM i parę innych osób - to się chyba jakaś epidemia cyklozy zaczyna :-) Ale bez spd będzie można jeszcze przyjeżdżać na ustawki? :-P
Odpowiedz
#18
Damian ja chciałam cichutko obejść temat spdów ale się nie dało :roll: , co chwila ktoś mnie pytał, kiedy wreszcie kupię te espedy :?: :!: w końcu zaczęłam się zastanawiać, czy nie zrobić tego jak najszybciej, żeby mieć z głowy pytania :-P
MM
Odpowiedz
#19
Monika M napisał(a):Damian ja chciałam cichutko obejść temat spdów ale się nie dało :roll: , co chwila ktoś mnie pytał, kiedy wreszcie kupię te espedy :?: :!: w końcu zaczęłam się zastanawiać, czy nie zrobić tego jak najszybciej, żeby mieć z głowy pytania :-P

Monika Ty już teraz zacznij sobie powtarzać jak mantrę : wypnij,wypnij ,wypnij . Stopę oczywiście. :-P
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#20
Hehe, dobre Smile Widzę, że humor się Waści wyostrzył Wink ale mam tu życzliwych kolegów, więc myślę, że jakbym zapomniała się wypiąć to nie omieszkają mi przypomnieć 8-) ;-)
MM
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości