Strony (2): 1 2   
Jurek S   11-08-2013, 12:40
#1
Nie mogę tych ustawek zgłaszać w tym dziale, ale chciałbym zachęcić rekreacyjnych do żwawszej rekreacji :-P . Ustawka jest tutaj
http://forum.rowerowylublin.org/viewtop ... 8858#68858

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
JuraS   13-08-2013, 15:17
#2
Tylko kilka dni mnie nie było,a co to się porobiło Confusedhock: .Co za zmiany Confusedhock: .Guru RL i leader działu rekreacyjnie i turystycznie,sprawił sobie buty i porzucił nas i osierocił,przenosząc się do lajtowych treningów :roll: .Mariox jeżdzi rowerem wodnym,Bart wpław przepływa Piaseczno,Rusłan i Mateusz wiosłują na kajakach Cry .Ja się pytam :JAK ŻYĆ :?: :-P .

Pozdrawiam,
Jurek
damian.s   13-08-2013, 15:28
#3
JuraS napisał(a):Tylko kilka dni mnie nie było,a co to się porobiło Confusedhock: .Co za zmiany Confusedhock:

JuraS - na szczęście chyba jeszcze parę osób zostało, które chętnie pojadą lub ewentualnie zorganizują coś typowo rowerowo rekreacyjnego :-)

[Obrazek: button-1421-black.png]
Jurek S   13-08-2013, 15:31
#4
JuraS napisał(a):Tylko kilka dni mnie nie było,a co to się porobiło Confusedhock: .Co za zmiany Confusedhock: .Guru RL i leader działu rekreacyjnie i turystycznie,sprawił sobie buty i porzucił nas i osierocił,przenosząc się do lajtowych treningów :roll: .Mariox jeżdzi rowerem wodnym,Bart wpław przepływa Piaseczno,Rusłan i Mateusz wiosłują na kajakach Cry .Ja się pytam :JAK ŻYĆ :?: :-P .

Jurku mój imienniku to z żalu, że ni mogę się wpasować w Wasze ustawki. :-P
A po za tym, jak to było? ;-)

Trzeba z żywymi naprzód iść,
Po życie sięgać nowe,
A nie w uwiędłych laurów liść
Z uporem stroić głowę

Wy nie cofniecie życia fal!
Nic skargi nie pomogą:
Bezsilne gniewy, próżny żal!
Świat pójdzie swoją drogą!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
piotr73   13-08-2013, 16:40
#5
Ja z kolei zaczynałem się już bać o Jurka , że trochę stracił zapał do bardziej szalonych wypraw bo w ostatnim czasie miał więcej „rodzinno –społecznych „ inicjatyw , jakieś bardzo wolne z licznymi postojami i jakimiś odczytami przedsięwzięcia , ale wszystko jest w porządku Jurek jest na dobrej drodze :mrgreen: mi to pasuje :!:
mraugorzata   13-08-2013, 18:07
#6
Juras- to zarzuć coś o rozsaądnym dystansie (do 50 km) na przyszły tydzień i jak się pojawię to gwarantuję rekreacyjne tempo Tongue

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
damian.s   13-08-2013, 18:44
#7
mraugorzata napisał(a):i jak się pojawię to gwarantuję rekreacyjne tempo Tongue

Mraugorzato - czy to oznacza, że wracasz już do rowerowania? :-)

[Obrazek: button-1421-black.png]
mraugorzata   13-08-2013, 18:54
#8
Mam taką nadzieję ;-) wszystko zależy od prześwietlenia w poniedziałek, ale musi wyjść dobrze skoro już wszystko noszę, robię pompki itd.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
JuraS   13-08-2013, 20:07
#9
mraugorzata napisał(a):Juras- to zarzuć coś o rozsaądnym dystansie (do 50 km) na przyszły tydzień i jak się pojawię to gwarantuję rekreacyjne tempo Tongue
Małgosiu ,piszesz i masz:proponuję Uzdrowisko Nałęczów ;-) .
Tylko z terminami może być kłopot.Wolne mam tylko 16,19,22.08.Pozostałe dni ciężko i długo pracuję aby 23.08.z czystym sumieniem wyjechać w góry.A wracam dopiero 1.09. :-> .

Pozdrawiam,
Jurek
Jurek S   13-08-2013, 20:41
#10
No nie, 8-) ja tu jaskółkę puściłem żeby na jakąś żwawszą rekreację zachęcić, a tu widzę jakaś dywersja się szerzy. :-P
Może i mi uda się kiedyś na Waszą rekreację dołączyć i zobaczę kto tu ściemnia ;-)

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Strony (2): 1 2   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.