Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12.08, 17:15, Łukoil Czuby
#1
Zapraszam na poniedziałkową trzepaninę po asfaltach Wink Start punktualnie, powinniśmy wrócić przed zmrokiem. PS. Nie jedziemy w stronę Zalewu.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
Nie ma to jak lunedi classico (mam nadzieję, że dobrze napisałem) po urlopiku. Będę Smile :mrgreen:
Odpowiedz
#3
Jest szansa, że zdążę
MM
Odpowiedz
#4
Dzięki za miłe towarzystwo, do Lublina dojechaliśmy już praktycznie o zmroku, co dobitnie świadczy o tempie ustawki, no może nie licząc premii górskich ;D Następnym razem powrót maks. na 20, albo obowiązkowe świecidełka Smile

Łapcie bita: https://www.youtube.com/watch?v=gLkflKcxp84 Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#5
Dzięki za jazdę :-) Prezesowi chyba pomyliły się ustawki, bo najpierw podziękowanie wpisał pod Pojezierzem Szackim, ale widzę, że już poprawione :-)
Odpowiedz
#6
KermitOZ napisał(a):albo obowiązkowe świecidełka Smile
i kto to mówi 8-) :-P

Ja również dziękuję za miłe towarzystwo i pogaduchy, fajnie się z Wami gada ;-) no i fajnie też jeździ oczywiście :mrgreen:
Na moim liczniku wyszło jakieś 70 km :roll: całkiem nieźle, a przy okazji miałam przedsmak ustawki nocnej :mrgreen:
Do następnego ;-)
MM
Odpowiedz
#7
Możemy kończyć ustawkę i o 21 ;-) grunt, żeby każdy miał oświetlenie ;-)

btw. a tutaj rozwiązanie zagadki, dlaczego było tak 'niebiesko' na unii lubelskiej ;-)
Odpowiedz
#8
Dzięki za wspólny przejazd. Było miło. Zachód słońca jak z obrazka a może i obrazu. Była Ciemięga, pagórkowata premia, pogoń za króliczkiem/zającem. Fajnie!
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#9
A tak wyglądała dzisiejsza trasa: http://ridewithgps.com/routes/3083959 Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#10
Dzięki wszystkim za wspólne kręcenie. Z dojazdem wykreciłem 79 :-D Niestety przygoda z wkładkami do butów z Lidla zakończyła się bólem dosłownie całych nóg... odradzam ich stosowanie /sorki za ot/. Było super. pozdrawiam wszystkich :-D
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości