Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rower Active w trakcie tuningu
#1
Witam,
Jestem własnie w trakcie tuningu roweru. Jest to rower firmy Active (?).
[Obrazek: 799092944.jpg?1376244725]
Nie był on kupiony przeze mnie, dostałam go, bo mój stary rower był w fatalnym stanie.
A jak dają, to trzeba brać Smile
W tym momencie wygląda tak sobie i sprawdza się średnio (kompletnie nie daje rady pod górkę). Jeżeli chodzi o wygląd to chciałabym pozbyć się całkowicie żółtych elementów.
Zaczęłam przemalowywać go sprayem, ale żeby pomalować całość musiałabym go rozebrać na części pierwsze. Niestety nie mam warunków. Może ktoś mógłby pomóc?
Przerzutki na 100% są do wymiany (Falcon), z tyłu teoretycznie jest 7,a działa tylko 5. Manetki strasznie niewygodne. Tak naprawdę z oryginalnych części świetnie sprawdzają się hamulce nieznanego pochodzenia. Smile Niedawno wymieniłam klamki na ACCENT GRIP-XC oraz kierownicę (poprzednia była za mało 'sportowa').
Będę wdzięczna jeżeli poradzicie mi co mogłabym jeszcze zrobić, by mój rower stał się demonem prędkości. Smile
Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
1. Dokładne czyszczenie i smarowanie.
2. Węższe opony, z mniej terenowym bieżnikiem.
Odpowiedz
#3
Demonem prędkości raczej nigdy nie będzie, ale ja mogę pomóc, bo mam trochę wolnego czasu i parę luźnych części. Pozdrower Wink
Odpowiedz
#4
Przemowsky napisał(a):Demonem prędkości raczej nigdy nie będzie, ale ja mogę pomóc, bo mam trochę wolnego czasu i parę luźnych części. Pozdrower Wink

a znalazłbyś czas w przyszłym tygodniu? chodzi mi o to, żeby go rozkręcić i całkiem pomalować, a potem ponownie skręcić. ja niestety nie mam narzędzi ani miejsca. Trzeba by było też zobaczyć co jest nie tak z przerzutkami, czasami tył przeskakuje co dwie.
Odpowiedz
#5
Raczej tak. W razie czego pisz na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości