Strony (3):    1 2 3
branio   07-09-2009, 07:57
#21
Dzięki koledzy za fajny wyjazd, atmosfera przed i po zawodach świetna. Fajnie wyjeżdżać na maraton większą ekipą :-)
Zapomnieliście o najważniejszym: niech żałują ci, co nie pojechali :-D
Jak dla mnie warunki w Józefowie były idealne. Nie padało, nie było gorąco, trasa w 99% w lesie więc nie trzeba było walczyć z wiatrem. Nie było mowy o tym, żeby siedzieć komuś na kole więc tak na prawdę to była jazda indywidualna.
Sama trasa wspaniała, korzenie, podjazdy, slalom pomiędzy drzewami - poezja. Żałowałbym gdybym nie pojechał drugiej pętli. Domyślam się jak musi się czuć dzisiaj Grzesiek :-P

Gratuluje chłopakom awansu sektorowego. Mój awans jest znikomy, ale ciągnie się za mną średni początek sezonu :-P

Kto rozpocznie wątek pt. Kielce, MTB Cross Maraton ?? :-)

Pozdrawiam, Tomek
"Kolarstwo ma być przyjemnością, a nie udawaniem, że jest w wykonaniu amatora wyczynem"
Cyklopedia
tegwoj   07-09-2009, 11:20
#22
Gratulacje dla uczestników.
Karcer   07-09-2009, 15:21
#23
branio napisał(a):Kto rozpocznie wątek pt. Kielce, MTB Cross Maraton ??

Miałem po połduniu tego dokonać, ale Prezes mnie wyprzedził. :mrgreen:

Gratuluje awansów sektorowych.
Rating 90% wygląda bardzo fajnie.
MaciekNP   09-09-2009, 10:03
#24
KermitOZ napisał(a):Nogi już ogolone
PrażonyRabarbar napisał(a):Oto dowód
Taa, Pro... do Kozłówki na wycieczkę a nie cwaniakujesz! ;-)

A dla reszty oczywiście gratulacje za wyniki, są naprawdę niezłe! Chyba muszę potrenować?! ;-)

Edit: Babol ;-)

Pozdrawiam,
Maciek
Nocny Patrol
KermitOZ   09-09-2009, 10:12
#25
Maciek[NP] napisał(a):na prawdę niezłe! Chyba muszę potrenować?! ;-)
Nom, naprawdę musisz potrenować, zwłaszcza ortografię Tongue

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
KermitOZ   10-09-2009, 00:20
#26
Ha, jeszcze się doczytałem:

Branio - 2 miejsce ze swojego sektora (4) w Giga
Paul67 - 2 miejsce ze swojego sektora (7) w Giga
Ja - 3 miejsce ze swojego sektora (4) w Mega

RL rządzi Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
PrażonyRabarbar   10-09-2009, 00:37
#27
A ja to co :!: :!: :!: krowa :?:

Dla ścisłości-105/sektor 10

:-P

§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
MaciekNP   10-09-2009, 01:57
#28
KermitOZ napisał(a):Nom, naprawdę musisz potrenować, zwłaszcza ortografię Tongue
A Ty netykietę. ;-)

Pozdrawiam,
Maciek
Nocny Patrol
branio   10-09-2009, 07:55
#29
Wgłębiając się jeszcze bardziej w rankingi to, jak zwykle skromnie i nie chwaląc się :-P , uprzejmie donoszę, że w swoim sektorze i swojej kategorii byłem pierwszy :mrgreen:
W cyklopedii powinna być jeszcze możliwość porównywania marki butów, kasku, rękawiczek, ich kolorów itd. Ale byłyby rankingi :!: :lol:

A tak na poważnie to na mazovii przez parę dni po zawodach wyniki mogą ulec korekcie. Komuś nie zadziałał chip, inny pomylił kategorię, ktoś został zdyskwalifikowany itp. Miejsce jest mniej ważne, liczy się czas i rating. :-)
Wczoraj byłem 39/107 na giga, 15/37 w M3. Dzisiaj spadek: 40/108 i awans: 14/36 ;-)

Pozdrawiam, Tomek
"Kolarstwo ma być przyjemnością, a nie udawaniem, że jest w wykonaniu amatora wyczynem"
Cyklopedia
Strony (3):    1 2 3
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.