Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mazovia Józefów (06.09.2009)
#1
Witam
Wybiera się ktoś w najbliższą niedziele na Mazovie do Józefowa?
Ja mam zamiar się wybrać i jak by co to mam nawet wolne miejsce w aucie Smile.

Pozdro
Przemek
Odpowiedz
#2
Cześć,
Również się wybieram, i też chyba będę miał wolne miejsce dla rowerzysty i roweru. To "chyba" powinno się wkrótce rozstrzygnąć.

Czy ktoś z forumowiczów zamierza porwać się w Józefowie na giga? Ale tak lajtowo, bez nadmiernego napinania się na wynik?
Pozdrawiam, Tomek
"Kolarstwo ma być przyjemnością, a nie udawaniem, że jest w wykonaniu amatora wyczynem"
Cyklopedia
Odpowiedz
#3
Jako, że wczoraj jechałem mini to do giga chyba nie jestem przygotowany i pojadę raczej mega Wink Giga jadę na bank w Jabłonnej.

Szykuje się naprawdę poważna ekipa od nas, ja jadę z Sylwkiem.

Przypominam o wpisywaniu w nazwie teamu: "www.RowerowyLublin.org".

Do boju! Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#4
Organizator uaktualnił dystanse w Józefowie. Są krótsze niż podawano pierwotnie. Mega ma mieć 44, a Giga 76 km.
Chociaż znając Mazovię można spodziewać się, że dystanse okażą się "nieznacznie" dłuższe :-D

Grzesiek, pomyśl o Giga. Co, będę sam zdychał? ;-)

Aha, mam miejsce w samochodzie na co najmniej jeszcze jeden rower, można spróbować nawet dwa, chociaż nie wiem jak auto wytrzyma ;-) Jak ktoś nie ma transportu to zapraszam. Mogę jechać przez Świdnik i stamtąd kogoś zabrać.
Pozdrawiam, Tomek
"Kolarstwo ma być przyjemnością, a nie udawaniem, że jest w wykonaniu amatora wyczynem"
Cyklopedia
Odpowiedz
#5
branio napisał(a):Grzesiek, pomyśl o Giga. Co, będę sam zdychał? ;-)
Zobaczę na trasie jak się będę czuł i zadecyduję. 44 to trochę mało, więc szanse na to, że pozdychamy razem rosną. Z drugiej strony miejsce 80 na 110 startujących w Giga wygląda dużo gorzej niż 120 na 500 Big Grin a i sektorowo mógłbym spaść. Zobaczymy, do niedzieli jeszcze czas Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#6
KermitOZ napisał(a):Z drugiej strony miejsce 80 na 110 startujących w Giga wygląda dużo gorzej niż 120 na 500 Big Grin a i sektorowo mógłbym spaść.

Akurat w Mazovii miejsce dla mnie nie jest bardzo ważne ;-) Sektor się odrobi w Łodzi. A teraz chodzi o to, żeby się znurać, ujechać na maksa, itp, itd :-D
W dodatku Giga ma fajny czerwony słupek w Cyklopedii :-D
Pozdrawiam, Tomek
"Kolarstwo ma być przyjemnością, a nie udawaniem, że jest w wykonaniu amatora wyczynem"
Cyklopedia
Odpowiedz
#7
Jak zdążę przed zamknięciem wjazdu i będę miał jeszcze trochę sił to jadę giga.
W końcu kiedyś trzeba zmierzyć się z tym dystansem.
Zabiorę ze sobą lampki gdyby wyszedł mi z tego Nocny Patrol :mrgreen:
Pozdrawiam
Odpowiedz
#8
paul67 napisał(a):Zabiorę ze sobą lampki

Patrz uważnie, to mnie zbierzesz po drodze :mrgreen:
Pozdrawiam, Tomek
"Kolarstwo ma być przyjemnością, a nie udawaniem, że jest w wykonaniu amatora wyczynem"
Cyklopedia
Odpowiedz
#9
Jak obaj pojedziecie Giga to chociaż bym miał tam zginąć to także cisnę duży Big Grin

Nogi już ogolone, pro musi być Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#10
Panowie nie kuście Smile, bo jeszcze ja pojadę giga...tylko nie wiem co na to moje kolana.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości