Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02.09 16 30 Żółkiewka
#1
Hej Ruszam w środę do Żółkiewki start Statoil ul.Kunickiego godz.16 30
Zapraszam na jazdę
Odpowiedz
#2
hej jaki dystans i średnią przewidujesz? na mtb da rade?
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#3
da radę nikogo w polu nie zostawimy prędkość dostosujemy do możliwości wyruszamy razem i wracamy razem hej
Odpowiedz
#4
szosa sama będzie czy teren też? bo sobie przypomniałem że mam mega slicki założone 1,4 i na wyboje to nie nadają się a nie chce mi się przekładać za bardzo
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#5
W sumie ok 100km, z chęcią bym pocisnął, ale bardzo zależy mi na czasie - zdążymy na 20:30???
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#6
Hej Ja jadę kolarką więc tylko szosa do jazdy Na 20 30 wrócimy napewno jak coś to skrócimy trasę
Odpowiedz
#7
To spoko, obym się tylko wyrobił ;-)
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#8
Powinienem się pojawić, do Żółkiewki chyba nie wyjdzie 100km więc spokojnie przed 20.30 przyjedziemy.
Odpowiedz
#9
Jednak nie dam rady - brak czasu, przepraszam koledzy za zamieszanie.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#10
Już po treningu Smile Trasa trochę skrócona, żeby zdążyć przed zmierzchem.
Na stacji stawiło się nas trzech krzysio dm, szymek_sq, i ja. Stamtąd udaliśmy się trasą 835 na Piotrków, w Zielonej skręciliśmy na Krzczonów, a stamtąd pojechaliśmy w stronę Żółkiewki. W Sobieskiej Woli zatrzymaliśmy się na małe zakupy w sklepie i wróciliśmy do Krzczonowa, a następnie przez Chmiel i Czerniejów wróciliśmy do Lublina.

Dst 77km

avs 32,2 km/h

U kolegów dystans pewnie większy bo mieli dalej, ale to może już sami coś napiszą. Teren był dzisiaj mocno pagórkowaty i było kilka solidnych podjazdów, więc trening raczej do "lajtowych" nie należał Smile tym bardziej, że 2/3 ekipy było na góralach ;-)

Pozdrawiam Damian
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości