Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOWY KFIAT czwartek 22.08 godz 17.30_LUKOIL CZUBY
#1
Wszystkich bardziej i mniej stęsknionych za KFIATAMI zapraszam na rekreacyjny przejazd.
start jak w temacie
powrót do L. od północnej strony
Nawiguje Damian, trasa lekko powyżej 40 km (więc chyba trzeba wziąć lampki bo tempo będzie KFIATOWE), raczej asfalt

Zapraszam :-D

aha, zobaczymy czy pogoda nie popsuje planów, jakby coś będę pisać...
Odpowiedz
#2
O nie! Ja miałam ten temat dzisiaj założyć!!!

Idę się ciąć :-P
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#3
Melduje się nawigator :-)
Marugorzato - Ty się nie tnij, tylko przyjeżdżaj na KFIATA :-)
W planach mniej więcej taka trasa. Asfalt, jeśli gdzieś się trafią drogi gruntowe to na krótkich odcinkach. I tak jak napisała główna organizatorka - bierzemy lampki, bo przy KFIATOWYM tempie powrót wyjdzie około godz. 20, a o tej porze na dworze to już niezła szarówka.
Odpowiedz
#4
Obawiam się, że na 2 wyjazdy na tygodniu mogę nie mieć czasu :-( Dlatego zamiast pójść się ciąć założyłam wątek na jutro, dodatkowo w środę mogę mieć gości, a w czwartek rano podróż do Warszawy :-(
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#5
Będę :-) do zobaczenia ;-)
orientuj...
Odpowiedz
#6
będę :-)
Odpowiedz
#7
W porozumieniu z Kasia odwołujemy dzisiejszego kfiata :-(
orientuj...
Odpowiedz
#8
za zgodą Moniki strażniczki tradycji :-) KFIAT przeniesiony na czwartek 22.08
godzina, miejsce, trasa taka sama, tylko na pogodę liczymy lepszą
zapraszam
Odpowiedz
#9
Czy dzisiejsza wycieczka dojdzie do skutku? Czy trasa zostaje taka jak miała być i czy mogę się dołączyć na Raszyńskiej? Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#10
3 x tak
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości