Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOWY KFIAT czwartek 22.08 godz 17.30_LUKOIL CZUBY
#11
Chyba nie można dwóch postów pod sobą, ale tak wyszło Smile
Dzięki chłopakom za niespieszną wycieczkę.
Jak przystało na KFIATOWĄ ustawkę stawiła się jedna osoba płci żeńskiej czyli ja i 4 Panów, którzy dzielnie trzymali kfiatowe tempo.
A, chwilami nawet była 5 Panów, bo mieliśmy wizytację Prezesa na Raszyńskiej, ale szybko oddalił się w swoim kierunku, a na starcie pojawił się Paweł, który przywitał się i też zniknął.
Dzięki Damianowi za trasę, która wyglądała tak http://www.endomondo.com/workouts/
Trochę skróciliśmy wobec pogarszającej się pogody.
Dzięki wszystkim i do następnego!
Odpowiedz
#12
Ścisłe kierownictwo KFIATU w osobie Kasi opisało już cały przebieg ustawki, więc ograniczę się tylko do podziękowania za wspólną jazdę :-) Do następnego!
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#13
A ja cóż zapomniałam, że na Filaretów remonty i..spóźniłam się 10 min na ustawkę Smile czekam do następnego KFIATKA Smile
"Kto nie wie czego chce, kończy zazwyczaj tam, gdzie nie chciał."
Odpowiedz
#14
W ramach usprawiedliwień :-D Ja byłam w domu 16.50 i byłam przekonana, że ustawka 17.15, więc uznałam, żen ie zdążę :-P Dopiero potem zorientowałam się, że 17.30 :-(
Jakby ktoś coś np. na sobotę organizował do ok. 60 km to się piszę :-P
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#15
Mraugo - Nałęczów ??
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#16
eh Dziewczyny szkoda, za tydzień lepiej nam pójdzie Smile
Odpowiedz
#17
A pomysł na trasę w przyszłym tygodniu już jest :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości