Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beskid Sądecki, 3-6 październik 2013
#31
Może i ja wyskrobie 35zyla na spanie jednej nocy :-D Potem się zobaczy gdzie spać.Na teraz jadę z gr.lajt.Nie wiem czy kolega załatwi butlę z tlenem,bo płuca już nie te Confusedhock:
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#32
O właśnie, miałem pisać o naszym zeszłorocznym kapitanie,ale jak już jest to.., czy ja mógłbym zarezerwować 2 miejsca dla naszych wspólnych kolegów?
Jeden w tym momencie skręca szafę na wiejskiej zapewne <mani_73>, drugi rozkłada namiot gdzieś w bieszczadach <Szymon_sq>..., obaj nie stronią od jazdy na rowerze, jak również innych dyscyplin przyogniskowych, tak więc bardzo prosiłbym o tymczasowe uwzględnienie ich.


edit: aha :-D , to tylko 1 miejsce dla Szymona bym poprosił
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#33
Jeśli coś tam jeszcze zostało wolnego, to mój brat (Wojtek) się deklaruje również na jazdę.
Odpowiedz
#34
I ja też się dołączamSmile
Odpowiedz
#35
"mani_73"] napisał:.Na teraz jadę z gr.lajt.
Z grupą lajt :?: Confusedhock: .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#36
JuraS napisał(a):"mani_73"] napisał:.Na teraz jadę z gr.lajt.
Z grupą lajt :?: Confusedhock: .

Jura S poczytaj dokładnie listę gr. lajt. i będziesz wiedział. :-)
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#37
Wstępnie proszę mnie dopisać. Jakoś wytłumaczę żonie..., że to takie przygotowania, że muszę w góry bo na nizinach mnie dusi, że coś... Oj. Dam radę
Odpowiedz
#38
Ex Driver napisał(a):Jura S poczytaj dokładnie listę gr. lajt. i będziesz wiedział.

Ja równiez do gr. lajt. Lata robią swoje... :-P
Odpowiedz
#39
OK lista zamknięta, jeśli ktoś z 1szej trzydziestki zrezygnuje - zwolni się miejsce.
Aha, ArtiArt zgodził się zostać kierownikiem grupy lajtowej.

Tak jak pisałem wcześniej proszę o możliwie wczesne potwierdzenie udziału w wyjeździe, pozwoli to ogarnąć temat związany z transportem jak również gdyby ktoś nie mógł jechać zwolniłoby się miejsce dla innych osób zainteresowanych udziałem.

to kto w jakiej grupie, czy solo, czy w parze i w jaki sposób będzie spędzał czas zależy od niej/niego - jesteśmy dorosłymi ludźmi i sami o sobie decydujemy, chcecie wybrać się na lajtowe trasy dołączcie do grupy prowadzonej przez Artura, jeśli zaś chcecie wyjechać/wepchać rower wyżej "wiecie co macie robić"
Odpowiedz
#40
Do Kacwina i Łapszanki będziecie zajeżdżać ?
Who Dares Wins
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości