Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beskid Sądecki, 3-6 październik 2013
#11
Hmm..Brzmi kusząco.Tylko widze że mocna ekipa się szykuje. Jeśli zmontowałaby się jakaś grupa lajtowa to też chętnie dołączę ;-)
orientuj...
Odpowiedz
#12
Delikatny alzheimer i już człowiek nie pamięta co napisał...,
ale pamiętam że było GRUBO, także tego, jak Sebek weźmie więcej krówek to najpewniej pojedzie się :-D .


Ps. <chrząknięcie, kaszlnięcie> widział ktoś może filmik z zeszłorocznego przejazdu przez strumyk :?: Idea :!:
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#13
Bart napisał(a):Ps. <chrząknięcie, kaszlnięcie> widział ktoś może filmik z zeszłorocznego przejazdu przez strumyk
Podobno ktoś widział. Filmik jak filmik ale komentarz (chyba Arka) "Bart się zatarł" jest najlepszy! ;-)

PS. Jak już tak mi przypominacie przy każdej okazji to postaram się go dokończyć w najbliższy weekend. ;-)
Pozdrawiam,
Maciek
Nocny Patrol
Odpowiedz
#14
Skoro kolega Bart jedzie, to ja też :-D
Odpowiedz
#15
Ja również chętnie dołączę. Rok temu było super :-D
Odpowiedz
#16
Wstępnie się piszę, potwierdzę jak będą konkrety. Jadę na wersję asfaltową bez terenu.
Odpowiedz
#17
Jak trzepaki mogą jechać to dopisz i mnie na listę:-)
Odpowiedz
#18
Monika napisał(a):Hmm..Brzmi kusząco.Tylko widze że mocna ekipa się szykuje. Jeśli zmontowałaby się jakaś grupa lajtowa to też chętnie dołączę ;-)
Dobry pomysł, więc już są dwie osoby w grupie lajtowej, trzeba mieć czas żeby podziwiać widoki po drodze.
Odpowiedz
#19
paul67 napisał(a):Zaczynam już trenować wnoszenie roweru na plecach :mrgreen:
Jadę jak wszystko dobrze pójdzie Smile
lepiej zacząć trenować dłuuuuugie podjazdy Wink
Odpowiedz
#20
Bart napisał(a):jak Sebek weźmie więcej krówek to najpewniej pojedzie się
Zajrzę do tego przybytku zła zwanego Lidlem i nabędę z wyprzedzeniem dodatkowe opakowania (czyli dziś) by podczas tych dłuuugich podjazdów prądu nie zabrakło. Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości