Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beskid Sądecki, 3-6 październik 2013
#1
Z uwagi na świetną imprezę zorganizowaną przez Marioxa w ubiegłym roku w Bieszczadach, postanowiliśmy wykombinować coś podobnego w roku bieżącym. Organizacyjnie wyglądałoby to tak jak w roku ubiegłym - wyjazd w czwartek po południu, w piątek, sobotę i niedzielę jazda na rowerze i powrót w niedzielę do Lublina na wieczór.
Meta byłaby w Jaworkach k/Szczawnicy, w pensjonacie Nad Czarną Wodą . Szczegóły odnośnie cen dla grupy w ciągu kilku dni, obecnie jest to 35zet/os/doba + jakieś 2,5 zet/os/doba opłaty klimatycznej, standard znacznie wyższy niż w Rumcajsie, jest miejsce na ognisko itepe. Sprawa do dogadania z właścicielami a propos przechowania rowerów w nocy - ew. udostępnienie garażu.
Trasy do ustalenia, pracujemy nad tym Wink, oby tylko pogoda dopisała (jak rok temu).

Termin do ustalenia - ew propozycje i chęci uczestnictwa poproszę w komentarzach.

Chętni/ne:

udział potwierdzony
wpłacona zaliczka

1.1/2toragościa
2.MaciekNP + Jadźka
4.michalbrodowski
5.ArtiArt - gr.lajt.
6.slv
7.KrzysiekP
8.Iron79
9.Judaas
10.paul67
11.Bart
12.jozi + 1
14.Monika - gr.lajt.
15.Irek - gr.lajt.
16.login
17.AniaPi - gr.lajt.
18.Monika M - gr.lajt.
19.mraugorzata - gr.lajt.
20.MarcinK
21.ania.j - gr.lajt.
22.mariox
23.rezrwacja dla Moniki D
24.Szymek
25.Arek
26.Wojtek - brat mraugorzaty
27.Noorbi
28.Łukasz P
29. rafal
30. elhm


OK Teraz konkrety, wstępnie zarezerwowałem nam 30 miejsc w terminie 3-6 Października, w cenie 35zł/os/doba już z opłatą klimatyczną, jestem umówiony na ostateczne potwierdzenie ilości osób do 10 września.

Z przechowaniem rowerów nie będzie problemu, mamy mieć udostępniony garaż.
W każdym pokoju są łózka pojedyncze z możliwością zsunięcia gdyby jechały jakieś pary.

Jest wiata z grillem także będziemy mogli miło spędzać wieczory.

Pozostaje kwestia ustalenia transportu, kto dysponuje miejscami osobo/rowerowymi w aucie.

- 1/2toragościa + 1 miejsce osoborowerowe
- ArtiArt + 3 miejsca osoborowerowe [Artur ma już komplet: Mani, MonikaM i AniaPi]
- Mraugorzata + Wojtek + 2 miejsca osobowe + 1 rowerowe [ania.j]
- mariox + 2 miejsca osoborowerowe [Bart, Szymek i Noorbi]
- popeye + Iron79 + 3 osoby + 1 rower
- login + 2 osoby + 3 rowery [komplet]
Odpowiedz
#2
Wchodzę w to! ;-)
Pozdrawiam,
Maciek
Nocny Patrol
Odpowiedz
#3
HELL YEAH!!! Jedziemy! Big Grin

P.S. Mi pasuje każdy weekend października.
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#4
Ja w tym roku byłem tam z rodziną bez roweru i tego żałowałem. Więc jest szansa na odrobienie. Pisze się :mrgreen:
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#5
EDIT: Sorry, zakręciłem się i wbiłem do głowy wrzesień :mrgreen:

Wstępnie oczywiście jadę ;-)
Odpowiedz
#6
No ja wstępnie jadę :-D
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#7
Miło będzie powtórzyć te górskie klimaty , jadę :-D
Odpowiedz
#8
slv napisał(a):Wrzesień na 100% ? Nie da rady w październiku? We wrześniu odpadam na 100%, a w październiku jadę na 100% ;-)
październik
Odpowiedz
#9
slv napisał(a):Wrzesień na 100% ? Nie da rady w październiku? We wrześniu odpadam na 100%, a w październiku jadę na 100%
Kolega tak się ucieszył, że źle przeczytał Wink

Ja się również piszę! Jak to w swoim czasie napisał Bart.... eee a może nie będę powtarzał ;P Tak czy owak zabieram się i krówki też!
Odpowiedz
#10
Zaczynam już trenować wnoszenie roweru na plecach :mrgreen:
Jadę jak wszystko dobrze pójdzie Smile
Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości