Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam wszystkich!
#1
;-) Witam! Od jakiegoś czasu zaglądam na to forum i apetyt na wyjazdy z wami rósł w miarę... czytania. Ci, którzy byli na pielgrzymce, mogą mnie kojarzyć z wypadku podczas zjazdu ze Świętego Krzyża -wypadek mnie nie zraził, więc dołączam do lubelskich rowerzystów i będę jeździć dalej Smile Zawsze lubiłam jeździć na rowerze, ale trasy lubelskie poznaje dopiero od tego roku Smile Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie!
"Kto nie wie czego chce, kończy zazwyczaj tam, gdzie nie chciał."
Odpowiedz
#2
Witaj Karolino Smile Dzisiaj masz pierwszą okazję, jeżeli Kasia nie odwoła Smile Więcej info tutaj: http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=7600
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#3
Hejka :-)
Do spotkania gdzieś na szlaku ;-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#4
I ja się cieszę, że tak szybko dołączyłaś do naszego grona :-D . Dzieje się u nas dzieje tylko chcieć jeździć. :-P
Zapraszamy
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#5
Witaj Carolino, dzielna dziewczyno :!: ;-) .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#6
Cześć Karolino. Kojarzę Ciebie z pielgrzymki :-) Witaj na forum, z pewnością znajdziesz tu nowe inspiracje do odkrywania Lubelszczyzny na rowerze :mrgreen:
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#7
oczywiście zapraszam, tylko jutro (czwartek)
http://forum.rowerowylublin.org/viewtop ... 9306#69306
Odpowiedz
#8
Witaj :-) Bardzo miło, że cała i zdrowa dołączasz do nas ;-) Do zobaczenia na ustawkach i bezpiecznej jazdy życzę ;-)
Odpowiedz
#9
Witamy
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#10
Witaj!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości