Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roztocze Wschodnie, 28-29 września 2013.
Ja tam jestem ciekawa tych filmików :-D

Pssst. Dzięki wszystkim za trzymanie kciuków. Nie będę jednak ścinać włosów ;-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
mraugorzata napisał(a):(...)

Pssst. Dzięki wszystkim za trzymanie kciuków. Nie będę jednak ścinać włosów ;-)

No tak. Przecież dzisiaj środa. Więc rozumiem, że przyjmujesz gratulacje :mrgreen:
A ja szukam nowych członków do RL :lol:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
Zacna wycieczka, super widoki i tereny ;-)
Odpowiedz
Nie znam się zbytnio na widokach, ale wydaje mi się, gdy Mariusz pokaże co ma, wtedy zaczną się widoki...

Także tego, Mariusz, no nie bądź sknera :!: , pokaz co tam masz, wydaję mi się, iż woziłem Cię w taczce Idea , kogoś trzymałem do góry nogami, na barana, za szyję, biodra, pas, , hmmm.., co tam się jeszcze działo[Obrazek: 1fhavm.gif] ... ?
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
Zawsze mnie zadziwia ;-) skąd Bart nadaje. Zdaje się, że powinni być w tym czasie w drodze z marioxem w Beskid Sądecki. Będzie miał okazję, żeby poprosić Mariusza o zdjęcia :-P
Ups, pomyłka to dopiero jutro Undecided
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
Jurek S napisał(a):Zawsze mnie zadziwia ;-) skąd Bart nadaje.
No jak to skąd? Big Grin Wiadomo, że z Kangura hehe ;-)
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
Sprawa jest taka, że oprócz fotek mam filmiki... a te są kręcone w FullHD, niektóre mają po 1,5 GB. Mimo, że mam niezłe łącze, to niestety asymetryczne i upload się ślimaczy. Ale kiedyś się wezmę i wrzucę jedno i drugie, bo chciałem wrzucić wszystko na raz ;-)
No przecież nie można nie zobaczyć, jak niektórym Kolegom nawet skały w kamieniołomie nie są straszne ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
mariox napisał(a):No przecież nie można nie zobaczyć, jak niektórym Kolegom nawet skały w kamieniołomie nie są straszne

Mariusz a może "slajdowisko" :mrgreen:
Zima już blisko a i zabawniej i milej będzie wspólnie oglądać :mrgreen:
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
mariox napisał(a):Sprawa jest taka, że oprócz fotek mam filmiki... a te są kręcone w FullHD, niektóre mają po 1,5 GB. Mimo, że mam niezłe łącze, to niestety asymetryczne i upload się ślimaczy. Ale kiedyś się wezmę i wrzucę jedno i drugie, bo chciałem wrzucić wszystko na raz ;-)
No przecież nie można nie zobaczyć, jak niektórym Kolegom nawet skały w kamieniołomie nie są straszne ;-)
Żeby tylko skały Mariuszu.... ;-) i jeszcze,a zresztą co się będę tłumaczył.Było EKSTRA :oops: :oops: :oops: :oops:
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
mariox napisał(a):Mam parę fotek, ale zastanawiam się, czy wrzucić...
Koniecznie Mariuszu,chciałbym jeszcze raz zobaczyć wejście Cezara :mrgreen: .
Ave Cezar ;-) .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości