Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roztocze Wschodnie, 28-29 września 2013.
#31
Bagażnik i sakwy mogę pożyczyć, bo jeśli dołączę, to tylko na niedzielę i to z plecakiem :-P

I właśnie- czy ktoś byłby chętny na dojazd w niedzielę rano? Ew. wyjazd w sobotę koło 16-17 z Lublina
Odpowiedz
#32
mraugorzata napisał(a):Jeśli chodzi o pociąg o 5.25 z jedną przesiadką to potraktuję to jako marny żart :-P
Nie żartuję :mrgreen: niedziela g. 5:25 PKP
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#33
Jeszcze proszę o chwilę cierpliwości w sprawie transportu. Od tego będą uzależnione trasy. W wersji pierwszej gdyby ktoś chciał dojechać do Zwierzyńca w niedzielę i wyruszyć z nami to rzeczywiście zostaje tylko wersja, o której pisze mariobiker . A i to trzeba by się spinać bo chciałbym wyjechać ze Zwierzyńca ok 9.00. Myślę, że w ciągu kilku dni to się rozstrzygnie.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#34
Jurek S napisał(a):A i to trzeba by się spinać bo chciałbym wyjechać ze Zwierzyńca ok 9.00.
Pociąg dociera do Zawady o g. 7:23. Więc nie ma problemu z dotarciem do Zwierzyńca przed g. 9:00 ;-) ( około 22 km )
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#35
mariobiker napisał(a):Nie żartuję niedziela g. 5:25 PKP
Zaczynam już wysypiać się na zapas :-P
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#36
mraugorzata napisał(a):Zaczynam już wysypiać się na zapas :-P
Jeśli Ci się uda to powiedz jak to zrobiłaś ;-) mi nigdy się nie udaje. A tak poważnie to już jest nas dwoje, może jeszcze ktoś dołączy.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#37
Są jeszcze wolne miejsca?
Jeśli tak, to skodzianka na 3 rowery jest do dyspozycji (wyjazd w piątek wieczorkiem?)
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#38
tkt napisał(a):Są jeszcze wolne miejsca?
Jeśli tak, to skodzianka na 3 rowery jest do dyspozycji (wyjazd w piątek wieczorkiem?)

Tomku, jeszcze są. Ale póki co trzymamy sie wersji pierwszej. Zależy mi na przejeździe ze Zwierzyńca do Lublina. Ale tragedii nie będzie jak okaże się że robimy samochodowo. Z tym, że nie trzeba by jechac w piątek. Wystarczy rano w sobotę o 6. Zresztą ja nie mam mozliwosci wiecej jak na sobota/niedziela.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#39
Jakby się inaczej nie dało, też mogę zabrać na pokład dwie osoby.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#40
Piszę się, skoro są jeszcze miejsca :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości