Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lasy kozłowieckie 25.08.2013
#1
Czy jutro ktoś chciałby ruszyć w stronę lasów kozłowieckich? Poszukiwany ktoś, kto opracuje trasę i będzie ją nawigował, no i chętni na tą trasę. Smile ja wiem tylko tyle że z Lbn można jechać w stronę Dys, a mapkę tras rowerowych w lasach kozłowieckich mam to bym wzięła Smile
"Kto nie wie czego chce, kończy zazwyczaj tam, gdzie nie chciał."
Odpowiedz
#2
Lasy Kozłowieckie znam prawie jak własną kieszeń, dość często tam jeżdżę i nawet bym się wybrał ale jutro akurat śmigam rowerkiem po Roztoczu, pomiędzy Zamościem, Suścem i Bełżcem.
Mam nadzieję, że to nie jednorazowa propozycja i w przyszłości cos sie urodzi
Odpowiedz
#3
ja ostatnio robiłem taką trasę: http://www.endomondo.com/workouts/225717287/7839220
trochę eksperyment i w niektórych miejscach drogi się kończą i trzeba było na przełaj :mrgreen: tylko że tu akurat las nie był priorytetem, a fajniejsza jest leśna opcja przez Dąbrówkę i Rudkę Kozłowiecką ;-)
Odpowiedz
#4
Pytam kontrolne na przypadek gdybym mógł pojechać.
Dziś trochę przegiąłem i nadgarstek mi się chyba rozpada. Jak dojdę do siebie chętnie pojadę. Drogę znam więc mogę prowadzić.
Odpowiedz
#5
;-) ja jadę dziś o 15 z panem Jurkiem ze Starego Mostu na kalinie. Także kozłowieckie lasy przekładam na inny termin. Więc jak ktoś zna trasę w tamte rejony i chciałby ją nawigować to piszcie :-P
"Kto nie wie czego chce, kończy zazwyczaj tam, gdzie nie chciał."
Odpowiedz
#6
My ze Slavko machneliśmy dziś mniej więcej coś takiego http://www.endomondo.com/workouts/236175430/2287272, bardzo przyjemnie się jeździ - no może miejscami piachu jest troche nie na slicki raczej ale wylali też na przykład jakiś nowy asfalt także urozmaicenie konkretne Wink Ja chętnie bym się wybrał ponownie na jesieni jak będą już konkretne kolory.
Who Dares Wins
Odpowiedz
#7
Asfalcik w lesie na drodze do Starego Tartaku elegancki! Wczoraj też miałem okazję wypróbować, znajomi mówili, że ciężko się jedzie, może dlatego, że jeszcze świeży, ale ja tego jakoś nie odczułem. Nie wiem tylko, czy wyłożony jest odcinek do samego S.T. Również od Lubartowa do Kozłówki przez Nowodwór skończyli kłaść dywanik. Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości