Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
26.08, 17:15, Łukoil Czuby
#11
Teren :!:

EDYCJA: Meta pod Dworkiem Grafa a dalej rowerówką aż do Kraśnickiej Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#12
Jadę
Odpowiedz
#13
Wróciłam :!:
Było mrauczo ;-) Dzięki Panie Prezesie za popołudniowo-wieczorny lajcik i pilnowanie mnie pod sam dom :-P Za sukces mogę sobie poczytać to, że udało mi się wrócić z grupą :-P Chociaż w okolicach Czubów i Bystrzycy mogło być z tym różnie :-D

Dodam, że chyba jako jedyna znalazłam tę jedną kałużę na trasie i oczywiście musiałam się w nią wpakować!

Edit.
ŚLAD

I wypraszam sobie insynuacje jakobym światełek nie miała :evil:

SLV Dam jutro cynk jak to z tymi zakwasami. Ale czuję, że znowu nici z tego Undecided
Odpowiedz
#14
Dzięki wszystkim za popołudniowo-wieczorny relaksik :-) Jedno zdjęcie ode mnie https://picasaweb.google.com/1154095298 ... tsXuz5O6Bg
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#15
Dzieki
Odpowiedz
#16
Dzięki za liczne przybycie, za tydzień także teren, mam nadzieję, że uda się tak ułożyć trasę, że będzie go jeszcze więcej niż dzisiaj Smile Nie licząc jednego treningu w maju na Górkach Czechowskich ostatni raz w terenie poza wyścigami jeździłem chyba w styczniu Big Grin Dobra odskocznia od szosy, tego mi trzeba było Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#17
mraugorzata napisał(a):SLV Dam jutro cynk jak to z tymi zakwasami. Ale czuję, że znowu nici z tego Undecided

Jak nie będzie zakwasów to KermitOZ musi zwiększyć tempo na następnej terenowej ustawce :mrgreen:

A sam pomysł na teren to dobra odskocznia, jestem za :-> jakiś dłuższy odcinek by się przydał, bo znowu musieliśmy dokręcać :-P
Odpowiedz
#18
Dzięki wszystkim za ten poniedziałkowy wypadzik. Było bardzo przyjemnie. Tylko ten piach .... ;P Do następnego!
Odpowiedz
#19
Dzięki za przyjemną terenową jazdę.
Na licznikach było mało kilometrów, więc dokręciliśmy jeszcze nocną rundkę wokół zalewu Smile
Pozdrawiam
Odpowiedz
#20
mraugorzata napisał(a):I wypraszam sobie insynuacje jakobym światełek nie miała

To jak wrócę z Roztocza zrobimy spokojny Nałęczów z powrotnym "nocnym patrolem" (dzień już będzie krótszy).
Pewnie Kuba tez się przyłączy :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości