Strony (31):    1 2 3 4 5 ... 31   
Rado   26-08-2013, 16:24
#11
Jak nic nie stanie na przeszkodzie, to też chętnie się piszę na taką rekreację :mrgreen:

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
ania.j   26-08-2013, 16:30
#12
Chętnie bym się z Wami wybrała na tę przejażdżkę w SŁONECZNY wrześniowy weekend (kto zamawia pogodę :mrgreen: ). Mam nadzieję że jeszcze jakaś dziewczyna dołączy ( no chyba, że to wyjazd zarezerwowny dla męskiego grona - to krzyczeć)
Mariobiker   26-08-2013, 16:35
#13
ania.j napisał(a):no chyba, że to wyjazd zarezerwowny dla męskiego grona
Oczywiście panie są bardzo mile widziane :mrgreen: (trzeba zwerbować Renatę)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
ania.j   26-08-2013, 16:37
#14
To ja się wstępnie zgłaszam i mam nadzieję że uda się zwerbować Renatę Smile
dyndul   26-08-2013, 19:07
#15
damian.s napisał(a):Wstępnie piszę się, myślę, że w do końca tygodnia powinienem już wiedzieć czy będę miał ten termin wolny, więc potwierdziłbym swój wyjazd koło przyszłej niedzieli.

Damian,

Ja też bym był chętny, ale dopytajmy co to znaczy tempo rekreacyjne, bo być może Oni rozumieją pod tym pojęciem coś innego niż My. ;-) Ostatnio jak jechałem na Świteź z pewną grupą tempem rekreacyjnym to mało płuc nie zgubiłem :-)

A więc jakie AVG przewidywane Panowie i Panie?

D.
Mariobiker   26-08-2013, 19:09
#16
dyndul napisał(a):A więc jakie AVG przewidywane Panowie i Panie?
20-21 km/h

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
renania   26-08-2013, 19:44
#17
Witajcie, witajcie :-) pech chciał, że akurat wczoraj po południu powstały u mnie inne plany na ten weekend września Cry :evil: ... ale po całodziennych wahaniach postanowiłam razem z Wami trzymać kciuki za piękną i bezwietrzną pogodę, a wtedy swoje plany przesunę na dalszy termin i pojadę z Wami :mrgreen:
p.s. już się cieszę z tego pięknego słoneczka i świetnej wyprawy :-D

edit: przejrzałam dokładnie traskę... bardzo mi się podoba i zrobię wszystko żeby pojechać ;-)
damian.s   26-08-2013, 21:16
#18
dyndul napisał(a):Damian,

Ja też bym był chętny, ale dopytajmy co to znaczy tempo rekreacyjne,

Radek - tu ze średnimi nie będzie problemu :-) To będzie prawdziwa rekreacja, jak np. u nas do Hrubieszowa, także śmiało wbijaj :-)
mani_73   26-08-2013, 22:44
#19
Miło popatrzeć jak temat MAMROCZE,oby tak dalej.A już myślałem że kolację zjemy w BARZE POD BŁĘKITNĄ OSTRYGĄ.Dobrze że są Panie chętne na wyjazd,oby takich więcej.Kolega Mariusz już tu wiele spraw org.poruszył za co wielkie dzięki, :-) i podał tempo poruszania się na rowerach. :-D Więc możemy być spokojni że szybko nie będzie :lol: Ja jutro zadzwonie do Pani,Pana w sprawie noclegu itp.do agro Nad Rzeczką :rollTongueopytam co i jak i dam znaka :-D

Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Mariobiker   26-08-2013, 22:45
#20
renania napisał(a):przejrzałam dokładnie traskę... bardzo mi się podoba i zrobię wszystko żeby pojechać
Pięknie, pięknie grupa rośnie w siłę :mrgreen: a ja pytam gdzie jest JuraS :mrgreen:

edit: Marcinku chyba trzeba pomyśleć o agro w wersji big (oferta http://meteor-turystyka.pl/nadrzeczka-ptaki,ptaki.html )

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Strony (31):    1 2 3 4 5 ... 31   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.