Strony (31):    1 ... 25 26 27 28 29 ... 31   
Bart   23-09-2013, 17:29
Jeszcze tylko słowo, do Radeczka, jeżeli poczuł się urażony moją piosenką, to szczerze przepraszam, na uspr. powiem że sam tego nie wymyśliłem :-P , w przypływie pozytywnych emocji
COŚ mi się przypomniało, może niezbyt elegancko wyszło...

Bajo :-)

Terenikiem to ciągnikiem.
Rado   23-09-2013, 17:43
Ależ Bartuniu, nie masz naprawdę za co przepraszać.
Dzwoniłem w tej sprawie do rodziców - kazali nie wierzyć mediom :lol:
Mało tego - mam nadzieję, że na Roztoczu równie mile zaskoczysz nas swoimi umiejętnościami wokalnymi :-P

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Fazi5   23-09-2013, 18:32
Proszę tracki:
Dzień pierwszy
Dzień drugi

Nie po to człowiek wymyślił koło, żeby biegać jak jakieś zwierzę.
Ex Driver   23-09-2013, 18:39
Rado napisał(a):No nie, trzymajcie mnie ludziska !!!! - wchodzę na forum by podziękować wszystkim uczestnikom za niezapomniane chwile na tej "wyprawie" Smile
a tu taki były kierowca, może przyszły rowerzysta, wyskakuje z takim tekstami ... litości ...

Zatem szanowny Ex Driverze

mani_73 napisał(a):A niedowiarki niech zajmą się inną pracą niż śledzenie forum ludzi którzy swoją pasję praktykują na rowerze nie nad klawiaturą.Może szydełkowanie na jesienne i zimowe wieczory.Pogoda nam nie straszna,pzdr.

wiesz do kogo mani_73 "pije" ?

A tak poza tym, to DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE.

fotki ode mnie: https://picasaweb.google.com/1066978172 ... r4Kd7r26FQ

Szanowny Rado
Z całym szacunkiem, były kierowca( tylko zawodowo) tak, a z tym " może przyszły rowerzysta" to może najpierw byłoby dobrze coś wiedzieć w tym temacie. Z rowerem mam dłużej do czynienia niż Ci się wydaje. Ale przecież Ty jesteś rowerowym specjalistą , może od 10-- no nie dodam jeszcze 5 latek. Niech Ci będzie. Nie wiem do kogo "pije" Mariusz, nie znam Go, nie piłem z nim i nic do niego nie mam. Jak pewnie --- jako spec uważnie śledziłeś wątek - powinieneś wiedzieć to że tylko zapytałem co się stało. Aż tak to moje pytanie poruszyło ?
Chyba masz dziś zły dzień. TYLE.

" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
dyndul   23-09-2013, 18:40
Hejka,

Kolejny wyjazd z RL i jak zwykle super!
Kiedyś lubiłem jeździć na rowerze samemu.
Po paru ustawkach i wycieczkach nie wyobrażam sobie jazdy inaczej niż z taką ekipą :-)

JA CHCE JESZCZE!

Pozdrower :-)

PS: Krzychu - wracaj do zdrowia jak najszybciej!
Rado   23-09-2013, 20:19
Ex Driver napisał(a):Wiem że ten post nie zdobędzie popularności.
nie zdobył ... Marku, jak chcesz o tym pogadać na forum, to załóż nowy wątek albo kontynuuj już zaczęte na ten temat.

Ex Driver napisał(a):W pewnym okresie też myślałem o tym systemie, na szczęście zdrowy rozsądek zwyciężył.
Pozdrawiam, tych co mają SPD - chyba nie mamy zdrowego rozsądku ;-)

Ex Driver napisał(a):Ale przecież Ty jesteś rowerowym specjalistą
Nie, nie jestem, po prostu jeżdżę rowerem ...

Z mojej strony to wszystko. Dziękuję.

Co dotyczy wątku właściwego, to należą się brawa dla Dyndula (Radka) za to, że przytomnie zajął kolejkę do kasy w Dęblinie :-)

I trzymamy kciuki za Krzyśka - oby szybko wrócił do jazdy z nami.

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
mariox   23-09-2013, 20:27
Rado napisał(a):Pozdrawiam, tych co mają SPD - chyba nie mamy zdrowego rozsądku
Radku, wiele osób nie tylko SPD, ale też odzież rowerową traktuje jako ekstrawagancję... do czasu, aż nie spróbuje ;-)

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
renania   23-09-2013, 20:35
Rado napisał(a):Pozdrawiam, tych co mają SPD - chyba nie mamy zdrowego rozsądku ;-).

... niektórzy myślą, że jazda w taką pogodę też nie była zbyt rozsądna, ale za to ile radości sprawiła po osiągnięciu celu ;-) i czy nie o to w życiu chodzi aby czerpać radość :?: ;-)

pozdrawiam spod grubej, ciepłej kołderki i koca (tu mi nikt go nie gwizdnął ;-) ) - Kuruję się na roztoczańskie klimaty ;-)
Bart   23-09-2013, 20:50
Dziękuję Radku za pozdrowienia, bądź i Ty pozdrowiony, ale słuchajcie...
dziś rano znalazłem w aucie 4 sztuki nówki Arrow https://www.dropbox.com/s/t55utzf5kp478 ... 083225.jpg
, nie wiem, wszyscy mają? nikt nie zgubił?
Jak do niedzieli nie znajdzie się właściciel/ka, to jadę na elizówkę się wzbogacić.

Terenikiem to ciągnikiem.
JuraS   23-09-2013, 20:51
Bart napisał(a):Jeszcze tylko słowo, do Radeczka, jeżeli poczuł się urażony moją piosenką, to szczerze przepraszam, na uspr. powiem że sam tego nie wymyśliłem :-P , w przypływie pozytywnych emocji
COŚ mi się przypomniało, może niezbyt elegancko wyszło...

Bajo :-)
Ale Radek nie powstał przez przypadek ;-) .On powstał po to ,aby jeździć w SPD :-P .

Pozdrawiam,
Jurek
Strony (31):    1 ... 25 26 27 28 29 ... 31   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.