Strony (31):    1 ... 27 28 29 30 31   
JuraS   09-10-2013, 13:43
Marcinie i Krzychu, no to co z tą pizzą będzie ;-) .

Pozdrawiam,
Jurek
Bart   09-10-2013, 14:38
Właśnie :!:

Mówcie nam koledzy sympatyczni jak na spowiedzi, będzie coś z tego :?: czy nie będzie Idea

Terenikiem to ciągnikiem.
Mariobiker   09-10-2013, 16:00
Bart napisał(a):Mówcie nam koledzy sympatyczni jak na spowiedzi, będzie coś z tego :?: czy nie będzie Idea
Bo razem z Bartem już myślimy nad wyborem sosu :-P

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
krzychu.c.m   10-10-2013, 18:29
Pizza jest dobra (nigdy nie było po niej żadnych sensacji) : :-P jakbyście wracali dajcie znać (ile osób chętnych) zajmę stoliki. Lokalizacja kunickiego 65 pt "Mariano Italiano" :-)
pozdrawiam Krzysiek

Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
damian.s   10-10-2013, 19:58
Rozmawiałem dziś z Krzyśkiem, Mani chyba też rozmawiał :-) Propozycja jest taka: wracamy na spokojnie z wycieczki do domów, ogarniamy się i już bez rowerów udajemy się na pizzę - adres podał Krzysiek post wyżej. Dojazd - np. komunikacja miejska, wysiadamy na pierwszym przystanku za wiaduktem na Kunickiego i idziemy kawałek w stronę Abramowic. Wstępnie padła propozycja godziny ok. 18.30-19.00 - dokładną godzinę ustalimy pewnie w drodze powrotnej z wycieczki, jak już mniej więcej będziemy wiedzieli o której będziemy w Lublinie i wtedy skontaktujemy się z Krzyśkiem. Marcin rozmawiał chyba też o wersji pizza bezpośrednio w drodze powrotnej z wycieczki, bo pytał Krzyśka o możliwości parkingowe dla rowerów, ale wydaje mi się, że opcja "bezrowerowa" jest korzystniejsza :-) Ale jakby co, to oczywiście dostosuję się do większości :-)

[Obrazek: button-1421-black.png]
JuraS   10-10-2013, 22:31
damian.s napisał(a):Marcin rozmawiał chyba też o wersji pizza bezpośrednio w drodze powrotnej z wycieczki, bo pytał Krzyśka o możliwości parkingowe dla rowerów, ale wydaje mi się, że opcja "bezrowerowa" jest korzystniejsza Ale jakby co, to oczywiście dostosuję się do większości
Chyba będziemy w sobotę głosować :roll: .Ja opowiadam się za opcją rowerową z uwagi na pracę ,od rana w niedzielę.Liczę na poparcie Mario ,który mieszka poza Lublinem.Także tego,rower można przewieżć trajtkiem :-P

Pozdrawiam,
Jurek
damian.s   10-10-2013, 22:52
JuraS napisał(a):Chyba będziemy w sobotę głosować :roll:

Można tak zrobić :-)

JuraS napisał(a):rower można przewieżć trajtkiem :-P

To w ramach powrotu z ustawki innym środkiem transportu :-P Chętnie zobaczyłbym minę kierowcy, jakbyśmy tak np. w kilka osób zapakowali się z rowerami do trajtka :-)

[Obrazek: button-1421-black.png]
Mariobiker   10-10-2013, 22:56
JuraS napisał(a):Także tego,rower można przewieżć trajtkiem :-P
Nie da rady ;-) mój rower boi się MPK :-P

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
mani_73   10-10-2013, 23:11
No ja też słyszałem że Mani gadał z Krzyśkiem;-)Ponoć się dogadali także tego.Moja opcja też że bez row.zawsze można wracać na"czterech"po pizzy.Ale zgodzę się z większością przecież.Temat jest również dla 'ROZTOCZY"B-) i "BESKIDOWCÓW"zapraszamy gdyż mąki wystarczy dla wszystkich,a i PERŁY są zaraz na przeciw.Tyle z mojej strony na dziś;-)

Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
JuraS   10-10-2013, 23:26
mariobiker napisał(a):Nie da rady mój rower boi się MPK
A kaganiec mu załóż i podaj melissę ;-) .

Pozdrawiam,
Jurek
Strony (31):    1 ... 27 28 29 30 31   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.