Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września
#41
Mariusz wykonuje moją robotę ;-) Nie wiem jak się odwdzięczę za to. Confusedhock: Może kupię MAMROTA i razem wypijemy :oops:Jakoś brakuje mi czasu ostatnimi dniami na dokładniejsze pilotowanie tematu :roll.Cały dzień bez kompa,JAK ŻYCBig Grinobrze że Mariusz ma w nocy trochę czasu żeby pogmerać :oops: ja szczerze zazdroszczę tego gmerania.Pewnie robi to w przerwie...ew.po przerwie...
Co wygmerał to mi pasuje,też jestem za opcją kołderki.W domu śpię w śpiworze to mi wystarczy :-xDzięki Mariusz ;-) Dobrze że jesteś :-D

P.S.Jurek Juras nadał do mnie sms.Zdobył Gerlach i jest cały zadowolony,pozdrawia RL.Ucałuje wszystkich osobiście ja wróci,bez wyjątków :-D Prosił żeby tak napisać,więc piszę.Podejrzewam że zmienił swoją orientację.Teraz lepiej się orientuje w górach,ale to jego sprawa :-P My czekamy na niego :-)
A może został juhasem i owce wypasa :roll:
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#42
Pamiętajcie koledzy i koleżanki o modnym stroju na tę wyprawę, co by się schludnie i elegancko prezentować na gościnnych występach na ławeczce pod sklepem Wink

[Obrazek: 1262141996_by_dawidawid_600.jpg]
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#43
mani_73 napisał(a):Juras nadał do mnie sms.Zdobył Gerlach
Ja także otrzymałem takiego sms-a :mrgreen:
KermitOZ napisał(a):by się schludnie i elegancko prezentować
Ciekawe czy buty tego pana pośrodku występują w wersji SPD :-P
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#44
mariobiker napisał(a):Ciekawe czy buty tego pana pośrodku występują w wersji SPD

Czyżby Mariusz planował "mamrotanie" na nowych pedałach? :mrgreen:
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#45
darist napisał(a):Czyżby Mariusz planował "mamrotanie" na nowych pedałach?
Nie, nie Darku na razie mi nieśpieszno do spd ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#46
ja również uważam, że dobrze będzie po całodziennej jeździe przytulić się do miękkiej poduszeczki ;-)
Odpowiedz
#47
Skoro miejsce na nocleg mamy już prawie zaklepane, pozwoliłem sobie na kosmetyczną korektę trasy ;-)
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=xzhfuyghqovvticx
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#48
Mariusz...jak mogłeś :-P liczyłam, że zajadę do cioci na herbatkę a tu taki numer mi wywijasz?! ;-) ... trzeba będzie wziąć herbatkę w termos ;-)
Odpowiedz
#49
renania napisał(a):Mariusz...jak mogłeś liczyłam, że zajadę do cioci na herbatkę a tu taki numer mi wywijasz?!
Bardzo przepraszam nie wiedziałem :-? Nie ma problemu aby w czasie jazdy modyfikować trasę :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#50
Spokojnie, ja tylko żartuję sobie :-)... a co do modyfikacji trasy, to gdybym miała się w tym udzielać, to musielibyśmy z tydzień pojeździć zanim odwiedziłabym wszystkie ciocie, wujków i mamusię w okolicy ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości