Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września
#1
Jak napisałem w temacie wyjazd dwu dniowy.Planujemy z Jurasem,Mariobikerem no ja i jeszcze jeden senior z PKP,mój kolega od 15 lat Janusz pojechać na ławeczkę napić się MAMROTA,pogrilować,ew.ognisko,pośpiewać.Nocleg w agro,droga asfaltowa ok.140km w jedną potem w drugą stronę.Tempo spokojne rekreacja pełną gęba,tak jak lubię ja i moi koledzy :-D
Jeżeli coś pominąłem to proszę o uwagi :lol:Chętnych zapraszamy ;-)
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#2
Brawo Marcinku :mrgreen: Proponowana trasa ( po części skopiowana z trasy Andrzeja )
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=zimokpnyzzxehtbz
Zapraszamy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#3
O bardzo możliwe, że byłbym zainteresowany :-) Co prawda planowałem na ten termin lub tydzień wcześniej wyjazd do Poleskiego Parku Narodowego, a ławeczkę chciałem wcisnąć trochę na siłę w ramach innego 3-4 dniowego wyjazdu w przyszłym roku, ale w takim wypadku Park zostawię sobie może na październik, a przyszłym roku wyjazd będę planował już bez wciskania ławeczki :-) Muszę sobie tylko dograć wrześniowe terminy. Miałbym tylko jedno pytanie: zamierzacie jechać niezależnie od pogody czy tylko w przypadku sprzyjających prognoz?
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#4
damian.s napisał(a):Miałbym tylko jedno pytanie: zamierzacie jechać niezależnie od pogody czy tylko w przypadku sprzyjających prognoz?
Najważniejsze aby nie padało, bo jazda w deszczu mija się z celem. Jeśli prognozy będą niekorzystne można odwołać wyjazd.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#5
mariobiker napisał(a):Najważniejsze aby nie padało, bo jazda w deszczu mija się z celem.

Dokładnie o to mi chodzi :-) Wstępnie piszę się, myślę, że w do końca tygodnia powinienem już wiedzieć czy będę miał ten termin wolny, więc potwierdziłbym swój wyjazd koło przyszłej niedzieli.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#6
damian.s napisał(a):Wstępnie piszę się, myślę, że w do końca tygodnia powinienem już wiedzieć czy będę miał ten termin wolny, więc potwierdziłbym swój wyjazd koło przyszłej niedzieli.
Super Damianie :-) Myślę, że najpóźniej dwa tygodnie przed wyjazdem musimy znać ilość osób chętnych na mamrota aby zarezerwować agro. Znalazłem coć takiego : http://meteor-turystyka.pl/nadswidrem-borki,borki.html , lecz jeśli będzie więcej chętnych znajdziemy coś innego. http://meteor-turystyka.pl/nadrzeczka-ptaki,ptaki.html
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#7
Ma ma mamrota Wam się mości-Panowie zachciało?
Oj bo w niedzielę przyjadę z"testerem lojalności" , tylko niech Mani na twardo jajco by miał, a Mariusz gimnastyki nóg pokazać chciał.
Odpowiedz
#8
endriu68 napisał(a):Ma ma mamrota Wam się mości-Panowie zachciało?
Ano Mości Panie, tylko my słabeusze :-P musimy podzielić ten dystans na dwa dni ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#9
Ja też, ja też!
Prawie cały sierpień jak nie wyjazdy , to popsuty rower, to chociaż we wrześniu trochę odrobię.
Nie po to człowiek wymyślił koło, żeby biegać jak jakieś zwierzę.
Odpowiedz
#10
Cytat:Ja też, ja też!
Zapraszamy Marcinie :mrgreen: Widzę, że zbiera się kolejny Dream Team ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości