Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zniszczono tor rowerowy na Majdanku
#81
rob006 napisał(a):Ciekawe czy jakby w tym miejscu postał dziki parking samochodowy, albo jakiś tor dla motocross, to równie zaciekle byście go bronili...
Porównanie toru rowerowego do motocrossowego czy też parkingu? Sam się napij melisy.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#82
KermitOZ napisał(a):Porównanie toru rowerowego do motocrossowego czy też parkingu? Sam się napij melisy.
Porównanie samowoli budowlanej do samowoli budowlanej. Podobnie jak porównanie dewizy "większość tworzy prawo" do "większość tworzy prawo". Analogie trzeba zrozumieć, ale jak się podchodzi do dyskusji z postawą "argumenty to twój wróg - trzeba się przed nimi uchylać lub je ignorować" to nic dziwnego, że się wszędzie dostrzega nieścisłości...
Odpowiedz
#83
Nieścisłość to analogia pomiędzy głośnym torem do motocrossu, który wyraźnie zaznacza się dookoła i oddziałuje na środowisko wokół od cichego toru dla rowerów, który nikomu nie wadzi. Nieścisłość to porównanie samowoli budowlanej, którą był tor dla rowerów (znowu: praktycznie nie ingerującej w tamtejszy teren - do jej zbudowania wystarczyło kilka tys. zł a do zburzenia kilkadziesiąt minut) do samowoli, jaką jest parking - znacznie droższy i wymagający więcej pracy zarówno przy budowie jako i rozbiórce. Btw: poza tym też nie widzę problemu dlaczego miałoby tam parkingu nie być (w przeciwieństwie do toru motocrossowego) Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#84
Panie Prezesie!! Czy jako działacz społeczny wsparłeś młodych rowerzystów swoja obecnością na spotkaniu w sprawie "zaoranego toru" w UM??? Jak zwykle masz dużo do powiedzenia, ale nic nie zrobiłeś. Czas działać Panie Prezesie!!! Masz możliwość wykazania się. Pomóż młodym rowerzystom!! Nie marnuj swojej energii na dysputy na forum. Z dysputy nic nie wynika. Argumenty, metafory, analogie i inne pierdoły nie spowodują że Ci twoim zdanie poszkodowani przez miasto będą mieli lepiej. Ale jakbyś ruszył swoja d.... i poszedł na spotkanie to pozycja chłopaków by wzrosła i urzędnikom zrobiło by się "miękko", bo widzieli by że nie maja do czynienia tylko z grupka "dzieciaków".
Mam nadzieje że tak jak aktywnie uczestniczysz w jałowej dyskusji na forum , tak aktywnie włączysz się w przebudowę Bike Parku.
Odpowiedz
#85
No na dyskusje z Tobą to na pewno nie będę marnował czasu, w swoim życiu poświęciłem Ci go i tak o wiele za dużo.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#86
Panowie zaczyna robić się przynajmniej ciepło. Po wypowiedziach niektórych zaczynam nabierać przekonania że mam do czynienia z tępogłowymi urzędniczymi betonami. Brakuje jeszcze tylko znanego i powszechnego słowa rodem zza wschodniej granicy : " nie lzia" . Kolego " bezpieka" a czego Ty nie ruszyłeś d..... tylko wysyłasz Prezesa? Łatwo dawać komuś rady, zaś o wiele trudniej zrobić to samemu.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#87
Ex Driver napisał(a):Panowie zaczyna robić się przynajmniej ciepło. Po wypowiedziach niektórych zaczynam nabierać przekonania że mam do czynienia z tępogłowymi urzędniczymi betonami. Brakuje jeszcze tylko znanego i powszechnego słowa rodem zza wschodniej granicy : " nie lzia" . Kolego " bezpieka" a czego Ty nie ruszyłeś d..... tylko wysyłasz Prezesa? Łatwo dawać komuś rady, zaś o wiele trudniej zrobić to samemu.
Kolego Marku
Po pierwsze jak przeszukasz wątek to proponowałem aby wybrać się szeroka grupą na spotkanie do UM (bez odzewu).
Po drugie ja jestem tylko szeregowym stowarzyszonym do tego nie przekonanym co do "słuszności sprawy". Pan Prezes za to pokazuje tu na forum postawę wielce zaangażowaną, powiedział bym nawet "natchnioną". Dlatego wysyłam Pana Prezesa- w końcu to prezes. Osoba ogólnie znana i szanowana mająca za sobą szeregi stowarzyszonych.
Po trzecie jest to świetne miejsce do uwiarygodnienia osoby Pana Prezesa jako Prezesa, a Stowarzyszenia jako stowarzyszenia promującego, wspierającego i rozwijającego szeroko rozumianą kulturę rowerową (zgodnie ze statutem).

P.S. Może ktoś wie kiedy jest spotkanie na Bike Parku?
Odpowiedz
#88
Dziś w radiu słyszałem o spotkaniu przedstawicieli rowerzystów z przedstawicielami MOSIR i UM w sprawie modernizacji bikepark. Może bedzie happyend Smile

EDIT

Oto nowy artykuł w sprawie KLIK
Odpowiedz
#89
Czasami miło jest odgrzewać STARE KOTLETY :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#90
To jest legal? Qrcze ciekawe czy jest puptrack.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości