Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypadek na Osmolickiej
#1
http://www.kurierlubelski.pl/artykul/98 ... ,id,t.html
Who Dares Wins
Odpowiedz
#2
Było w shoutboxie.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#3
Są zdjęcia - musiał mu nieźle przyłożyć ;/ http://www.lublin112.pl/potracil-rowerz ... l-zdjecia/
Who Dares Wins
Odpowiedz
#4
Qrcze, oby wszedł cało. Ładna rowerynka była btw.
Odpowiedz
#5
Akurat wracałam od strony Prawiednik i o ile to był ten kolarz, to na pierwszy rzut oka nie odniósł większych obrażeń, bo stał na własnych nogach i rozmawiał z policjantami. Chyba że był to jakiś świadek, inny szosowiec. Nasuwa się pytanie czy poszkodowany został potrącony jadąc od strony Lublina jezdnią (a powinien ścieżką rowerową), ale jadąc jezdnią ma pierwszeństwo, czy ścieżką rowerową i wyjeżdżał na jezdnię, żeby jechać prosto do Prawiednik, jednak wtedy pierwszeństwa nie miał. Tak czy inaczej niewątpliwie najbardziej bulwersujące jest to, że kierowca zwiał nie licząc się ze zdrowiem kolarza Undecided . Mam nadzieję, że szybko do niego trafią..
Odpowiedz
#6
Poznaję rower, koleś przyjeżdża czasami na Zygmuntowskie, nie ma za bardzo pojęcia o bezpiecznej jeździe, sam o mało przez niego nie leżałem i trochę za nim jechałem, więc wiem co piszę. Oczywiście szkoda, że go trzepnęło no i oby jednak nie z jego winy. Mam nadzieję, że złapią tego buca, co go potrącił i się nie zatrzymał. Powinien zawisnąć.

EDIT:
Dodam, że gość jeździ ze słuchawkami w uszach...

EDIT2:
Pat napisał(a):czy poszkodowany został potrącony jadąc od strony Lublina jezdnią (a powinien ścieżką rowerową)
Nie ma tam żadnych znaków, że to Droga dla rowerów, więc mógł jechać jezdnią.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#7
z komentarza na lublin112.pl

Cytat:tym potrąconym rowerzystą jest mój brat Sad
leży w szpitalu, w kolnierzu ortopedycznym (uraz kregów), ze złamaniami żuchwy i obojczyka, czekają go skomplikowane operacje, a kierowca sobie potrąca nastepnych...
może ktoś z Was widział ten wypadek i mógłby coś powiedzieć Policji
torno
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości