Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rower dla dużej osoby
#1
Cześć, mam takie pytanko kolega chciał jakiś rower dla siebie i tu pojawia się problem bo to kawał chłopa 150 kg i 186 cm wzrostu, rower raczej miejski lub jakiś holender w granicach 1000 zł. Co mozecie polecić?? Piszcie...
Odpowiedz
#2
Agnieszko tak całkiem poważnie. Niech on zacznie może od jakiejś siłowni, trenażera, moze bieganie (chociaż truchtem), pływanie itp. Jest niewiele wyższy ode mnie, a ta waga trochę budzi zaniepokojenie.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#3
Pancerna rama i koła i niech wytapia Wink Przy takiej masie to bieganie nie jest najzdrowszym pomysłem, szkoda stawów.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#4
Aga84 napisał(a):tu pojawia się problem bo to kawał chłopa 150 kg i 186 cm wzrostu,
-czyżby to Gelo z Felina?
- próżniak jeden ma niecały kilometr, a robi sztuczny tłok w 14-ce.
Ja mu już mówiłem co ma kupić i jeździiiiiiiiiiiiiććććććć , najpierw stary(używkę) za małe pieniądze może być z giełdy. Poschyla się przy nim raz , czy 10 razy i waga zacznie spadać , a wtedy pomyśli o lepszych piastach, obręczach itd.
Byle co, byle się poruszał , a nie czekał kiedy przeniosą siłownię na Grygowej.
Odpowiedz
#5
Aga84 napisał(a):Cześć, mam takie pytanko kolega chciał jakiś rower dla siebie i tu pojawia się problem bo to kawał chłopa 150 kg i 186 cm wzrostu, rower raczej miejski lub jakiś holender w granicach 1000 zł. Co mozecie polecić??
Najlepszym rozwiązaniem była by UKRAINA tylko gdzie ją teraz kupić :-P
http://allegro.pl/ukraina-stan-idealny- ... 48079.html
Na takim sprzęcie chudł by w oczach :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#6
tak tak Endriu Gelo :mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości