Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01.09, godz. 18.00. lkj Skrzynice i okolice
#21
ustawka jak zwykle super, fajna trasa, chociaż eksplorowanie w ciemnościach nowych terenów nie bardzo mi odpowiada :mrgreen: ale mimo wszystko Jurek nie zawiódł i trasa była na wypasie :-D

u mnie wczoraj stuknęła 100 na liczniku ale to powód wcześniejszej rozgrzewki, która przeistoczyła się w ostrą jazdę do ostatniej chwili (jak zwykle na ustawkę w ostatniej chwili dojechałem)

krótko mówiąc: czekam na następną ustawkę :!:

perceive napisał(a):szkoda, że niektórzy nie rozumieją, co to znaczy zabrać oświetlenie...
podzielam uwagę Sylwi odnośnie oświetlenia
headless napisał(a):Co do oświetlenia - obiecuję poprawę
akurat ty nie byłeś w tej kwestii najgorszy
Jurek S napisał(a):Oświetlenie przód-tył obowiązkowe
Jurek o cos prosił, więc wypadało się ustosunkować do prośby... kolega, który nie miał żadnego oświetlenia powinien dostać bana na ustawki za tego BATMANA :mrgreen:
Odpowiedz
#22
Ja przyznaję się bez bicia, wczoraj moja przednia lampka nie działała, gdyż musiałem rano baterie do cyfrówki przenieść, a jak już wróciłem to tylko lampkę włożyłem na miejsce a kompletnie zapomniałem o bateriach Smile Na nikogo ani na nic nie najechałem, aczkolwiek komfort jazdy w nocy nie był najwyższy i trzeba było szczególnie uważać też ze względu na oślepiające (czytaj: źle ustawione) reflektory świateł mijania, a o spóźnionym refleksie przełączania świateł drogowych na mijania nie wspominając :-P Obiecuję, że kolejnym razem będę sprawdzał działanie lampek przed wyruszeniem w drogę :mrgreen:
"Zwykły rower jest pojazdem napędzanym mięśniami. Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli." Anonim
Odpowiedz
#23
dziś jechałem tą samą trasą przez las i szlak w dąbrowie jest już przejezdny, drzewo zostało usunięte
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości