Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08.09.2013, godz. 15.00, Stary most Kalina
#71
Dzięki za miłą wycieczkę. Było elegancko :-)
Odpowiedz
#72
Otóż jestem.Po rowerku z psem znaczy suczką polazłem na spacerek.Zbierałem mysli co napisać mądrego :evil: Nic nie wymyśliem więc prawdą będę się podpierał z całych sił.A umysł mój ma inną koncepcję :oops: Było zacnie z Wami pojechać na owe łono które Jurek wyznaczył.Po powrocie napisał że nawet liznął ;-) ja tego nie widziałem
:-( Chociaż była próba ze strony Jurka na zaległego loda Confusedhock: odmówiłem :oops:teraz żałuje :roll: Był też bliski kontakt Małgosi z nawierzchnią.W pierwszej chwili pomyślałem że jakieś próbki zbiera do badań,może do pracy którą ma za 2 tyg.okazało się że grawitacja :-( Toteż edmund Małgosi czyt.[ endemondo] pogubił się z racji tego,że się pogubił.Dobrze że nic się nie stało naszej koleżance :-D Tak blisko ziemi jeszcze nie był Undecided Prawie na koniec wycieczki pomogłem też Małgosi wyjąć korzeń ,który utkwił w....uniemożliwiając dalszą rekreacyjną jazdę,która była rekreacyjna od samego startu :-P Dobrze że jesteście :-)


P.S.jeżeli coś przeoczyłem proszę o sygnał :-? i nie piszcie Małgosia :evil: tylko Gocha,Gośka
Dzięki też mężowi JaNiny że nas z lasu wyprowadził :-D Do następnego
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#73
Fajna trasa fajni ludzie, nic dodać nic ująć.
Dzięki za fajny wypad.
Odpowiedz
#74
Sympatycznie było. Dzięki wszystkim za niedzielne kręcenie ;-)
Fajna trasa, fajne zdjęcia. Pozdrawiam!

edit. Irku, wyeksportujesz traskę do *.gpx?? Bo jak wiesz... urwało mi ślad Undecided
Odpowiedz
#75
popeye napisał(a):edit. Irku, wyeksportujesz traskę do *.gpx?? Bo jak wiesz... urwało mi ślad Undecided
Nie ma sprawy, zaraz Ci podeślę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości