Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08.09.2013, godz. 10.30, LKJ - Krzczonów i okolice
#1
Pogoda w weekend podobno ma być ładna, szkoda tego nie wykorzystać. Tylko zastanawiałem się w którym kierunku ruszyć. Początkowo miały być Lasy Parczewskie (mocno kuszą), ale ostatecznie padło na Krzczonów i okolice - nieco bliżej i można trochę później wyjechać - będzie czas, żeby wyspać się po sobotnim spotkaniu popielgrzymkowym i rano pójść do kościoła.

Tak jak napisałem - cel Krzczonowski Park Krajobrazowy. Trasa mniej więcej TAKA. Całość powinna zamknąć się w około 100km plus dojazdy. Nawierzchnia mieszana, większa część asfaltem, ale będzie też trochę dróg gruntowych, trochę sypkiego piasku - ile dokładnie, nie jestem w stanie powiedzieć :-)

Tempo rekreacyjne, z podziwianiem widoków, zdjęciami itp - podejrzewam, że wyjdzie coś pomiędzy kfiatowym a pielgrzymkowym :-)
Godzina wyjazdu - wstępnie 10.30, oczywiście możliwe są jakieś niewielkie przesunięcia w obie strony, ale do max +/- 30minut.

Jeśli ktoś ma ochotę na taki wyjazd - zapraszam :-)
Odpowiedz
#2
damian.s napisał(a):będzie czas, żeby wyspać się po sobotnim spotkaniu popielgrzymkowym i rano pójść do kościoła.
Rozumiem, że ewentualne przesunięcie ustawki na sobotę 7 września zupełnie nie wchodzi w grę...?
Odpowiedz
#3
Piiotr napisał(a):Rozumiem, że ewentualne przesunięcie ustawki na sobotę 7 września zupełnie nie wchodzi w grę...?

Dokładnie tak - przesunięcie wyjazdu na sobotę jest niemożliwe.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#4
Mieszkam w Metowie gdzie dolaczyc "po trasie"?
Odpowiedz
#5
Janusz M napisał(a):Mieszkam w Metowie gdzie dolaczyc "po trasie"?

Oczywiście można się dołączyć na trasie. Początek będzie przebiegał bocznymi drogami równolegle do ul. Abramowickiej - ul. Odległa, Wólczańska, Strojnowskiego, Głuska i dalej prosto polną drogą do Skrzynic Pierwszych.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#6
Ciekawa trasa. Mam nadzieje, że uda mi się pojechać.
Who Dares Wins
Odpowiedz
#7
Bebe oczekiwac na ul. Gluskiej . Do zobaczenia
Odpowiedz
#8
Ja chyba też się skuszę Wink
Odpowiedz
#9
Grzech nie skorzystać z takiej pogody.
A gdzie konkretnie przy LKJ zbiórka?
Odpowiedz
#10
Cytat:A gdzie konkretnie przy LKJ zbiórka?

Konkretnie to na ścieżce rowerowej wzdłuż Bystrzycy, na wysokości LKJ - tak jak to ktoś ładnie nazwał - tam gdzie konie przechodzą na drugą stronę ścieżki - o tu dokładnie: https://maps.google.com/maps/ms?msid=20 ... 324f&msa=0
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości