Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rowerowa elegancja w Lublinie
#1
Cześć wszystkim!

Nie wiedziałem gdzie to wrzucić ale uznałem, że temat będzie pasował do działu "prasówka".

Zapraszam do obejrzenia materiału: KLIK

PS.

Teraz wiem skąd ta niechęć Prezesa do kasków :-P

Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
#2
O proszę to już wiem czemu prezes tak się odwalił w marynarę i koszulkę w paski. :mrgreen:
Odpowiedz
#3
Eh, miałem nadzieję, że jednak nikt tego nie wrzuci Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#4
Ale materiał naprawdę bardzo dobrze zrobiony. Aż się chce garniaka założyć. A bywało, bywało, że tak jeździłem :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#5
Jurek S napisał(a):Aż się chce garniaka założyć. A bywało, bywało, że tak jeździłem
Nic dziwnego, przecież kierownik musi trzymać fason :-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#6
Endura i Giro wprowadzają do oferty ciuchy cywilne. Niebawem cały RL będzie brał przykład z Prezesa Smile
Zgadzam się z Jurkiem, materiał fajnie zrobiony i ciekawy - obejrzałem do końca Smile
Odpowiedz
#7
Giro wyszło z założenia, że tylko panowie się stroją, bo linii damskiej jeszcze na stronie nie widzę :-P
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#8
Coż, ich strata....
Odpowiedz
#9
mraugorzata napisał(a):Giro wyszło z założenia, że tylko panowie się stroją, bo linii damskiej jeszcze na stronie nie widzę :-P

Tu bardziej damskie na lato Smile

http://bikegirls.blog.hu/2013/09/05/mar ... _csajoknak
Who Dares Wins
Odpowiedz
#10
W tamtym roku widziałam na ścieżce koło lkj dziewczynę w bikini i klapkach japonkach :-P Na rowerze :-P Nie zwróciłam uwagi, czy to bikini było przystosowane w ten sposób :-D
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości