Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merida 905 road race - używany zadbany
#1
[Obrazek: 20130904_155121.jpg]


Meirda 905 Road Race - allego

Rower można obejrzeć w Puławach. Odbiór bez opłat w Puławach lub w Lublinie.

Mam do sprzedania szosówkę Meridy model Road Race 905. Sprzęt w bardzo dobrym stanie, służył mi jako rower treningowy jeżdżony co roku w okresie od kwietnia do końca września. Corocznie ścigałem się na tym sprzęcie na jednym wyścigu w roku to jest na Pętli Beskidzkiej. Rower posiadam od 2010 roku. W tym roku zmieniłem kasetę, łańcuch, suport i kierownicę. Kupując ode mnie rower nie musisz nic do niego dokładać (ewentualnie wysiedziane przeze mnie siodełko) gdyż wszystko jest sprawne. Rower nigdy nie brał udziału w kraksie i posiada zwyczajne ślady użytkowania. Meridka jest na osobę o wzroście powyżej 180cm do 185cm wzrostu - ja mam 180cm i rozmiarowo mógłby być jak dla mnie o 1cm krótszy.





Rower aluminiowy, widelec karbon, przerzutki i kaseta(10biegów) Shimano 105, klamkomanetki i piasty Shimano Ultegra, obrecze Mavic OpenSport, łańcuch Sram PC1051, korba Shimano FC R600 compakt, mostek Cotroltech, sztyca PRO karbon, kierownica Specialized PRO, opony Maxxis Detonator. Hamulce Shimano ale jaki model to nie wiem. Siodełko Selle Italia Thoork Team Edition. Na zdjęciach rower posiada pedały 105 ale sprzedaję bez nich - mogę dać moje stare pedały szosowe ewentualnie jakieś pod mtb. Jedynym mankamentem jest poluzowany nit mocowania koszyka, obecnie jest wszystko ok ale przy wymianie koszyka na nowy trzeba będzie coś pokombinować.
Odpowiedz
#2
Arek dba o sprzęt, oferta warta rozważenia Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości