Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
22.09.2013,g.13.30, Świdnik rajd "O błękitną koszulkę s
#1
W imieniu Klubu Rowerowego "Alfa" Świdnik zapraszam na VI edycję rajdu rowerowego "O Błękitną Koszulkę Serca", który organizujemy 22 września (niedziela) z okazji Europejskiego Dnia bez Samochodu. Rajd ma formę rodzinnego przejazdu rowerzystów w tempie spacerowym. Proponujemy trasę, która poprowadzi bocznymi drogami przez okoliczne miejscowości, z dala od zgiełku miejskich ulic, ale jednocześnie będzie możliwa do przejechania przez najmłodszych. Bardziej zaawansowani rowerzyści, mogą tak zaplanować trasę swojej niedzielnej przejażdżki aby zajechać do Świdnika, wziąć udział w rajdzie i skorzystać z poczęstunku oraz innych atrakcji ;-) .
Program (skrócony):
1. Miejsce imprezy: Muszla Koncertowa przy Miejskim Centrum Usług Socjalnych w Świdniku, ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 5 (za fontanną).
2. Zbiórka i rejestracja uczestników od godz. 13:30,
Uwaga: prosimy aby osoby niepełnoletnie (dzieci) przyjechały ze swoimi rodzicami/opiekunami, ponieważ tylko pod ich opieką będą mogły wziąć udział w rajdzie.
3. Start rajdu o 14:05. Tempo bardzo rekreacyjne i kilka przystanków dla złapania oddechu Wink.
Więcej informacji na https://www.facebook.com/events/394675210654988/ lub www.rowerowyswidnik.pl - ZAPRASZAMY!
Odpowiedz
#2
Klub Rowerowy "Alfa" i ks. Janusz Kozłowski zapraszają na VI edycję rajdu "O Błękitną Koszulkę Serca", który organizujemy 22 września (niedziela) z okazji Europejskiego Dnia bez Samochodu. Rajd ma formę rodzinnego przejazdu rowerzystów w tempie spacerowym. Celem przedsięwzięcia jest popularyzacja turystyki rowerowej jako sposobu na zdrowe spędzanie wolnego czasu przez całe rodziny. Proponujemy trasę, która poprowadzi bocznymi drogami przez okoliczne miejscowości, z dala od zgiełku miejskich ulic, ale jednocześnie będzie możliwa do przejechania przez najmłodszych (np. takich jak na zdjęciu Wink ).

Program:
1. Miejsce imprezy: Muszla Koncertowa przy Miejskim Centrum Usług Socjalnych w Świdniku, ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 5 (za fontanną).
2. Zbiórka i rejestracja uczestników od godz. 13:30,
Uwaga: prosimy aby osoby niepełnoletnie (dzieci) przyjechały ze swoimi rodzicami/opiekunami, ponieważ tylko pod ich opieką będą mogły wziąć udział w rajdzie.
3. Start rajdu o 14:05. Tempo bardzo rekreacyjne i kilka przystanków dla złapania oddechu Wink.
4. Trasa (niecałe 20km): Świdnik (ul. Niepodległości, Kosynierów, Maczka, Krańcowa) przez Krępiec (ul. Spacerowa, Wierzchowicka) do Wierzchowisk. Powrót przez Krępiec (ul. Wierzchowicka, Święta Droga, Wąska, Szkolna, Jarzębinowa) do Świdnika (ul. Olimpijczyków, Klonowa, Wyszyńskiego do MCUS). Przewidujemy, że przejazd potrwa ok. 2 godziny.
5. Po rajdzie zaplanowaliśmy: poczęstunek dla uczestników, znakowanie rowerów, loterię fantową dla najmłodszych, konkursy dla wszystkich.
Rajd dofinansowany jest przez Gminę Miejską Świdnik.

:-)
Odpowiedz
#3
Sympatyczna impreza. Kiedyś bylismy tam całą bandą i nieźle się bawiliśmy :-P

https://picasaweb.google.com/rowerowylu ... ulkeSerca#
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#4
Jedziemy -- 1+2 :-)
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#5
Nie daje się otworzyć karty zgłoszeniowej. Wyskakują jakieś robaki, można coś z tym zrobić ??
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#6
Nie ma wcześniejszej rejestracji, jak wyżej rejestrujemy przed startem od godz. 13:30, a start o 14:05 :-D . Zapraszamy!
Odpowiedz
#7
alf napisał(a):Nie ma wcześniejszej rejestracji, jak wyżej rejestrujemy przed startem od godz. 13:30, a start o 14:05 :-D . Zapraszamy!

Aha, wszystko jasne. Jeśli nie będzie padało przyjeżdżamy.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#8
Byłem :-)
na koszulkę się nie załapałem
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#9
tkt napisał(a):Byłem :-)
na koszulkę się nie załapałem

W tym roku koszulek nie było, były przywieszki.

[Obrazek: DSC_0044.jpg]

Dawano je przy rejestracji :-D
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#10
Cytat:W tej edycji były przewidziane znaczki okolicznościowe i każdy kto się zarejestrował taki otrzymał, a na znaczku była błękitna koszulka

Oj, dostałem koszulkę i nawet nie wiedziałem :mrgreen:
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości