Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
14.09.2013, godz. 15.10, Lukoil Jana Pawła II
#11
piotr73 napisał(a):Zaglądałem rano i byłem pewien że ta ustawka była w dziale rekreacyjnym , zaglądam teraz wieczorem bo miałem nadzieję że może jakieś zdjęcia będą ,a tu tematu nie ma co jest grane czary jakieć ?

No cóż...to chyba moja wina Cry . Mam na myśli to że jakaś zewnętrzna siła przekonała Jurka żeby tak zrobił Undecided
Odpowiedz
#12
Szukalem watku, szukalem, az w pewnej chwili skojarzylem iz pewnie Jureczkowi woda sodowa uderzyla i z trzepackiej ustawki zrobil wyscig, jego wola, ale gdzie sens gdzie logika, pozniej zamiast zdjec, musze czytac obszerne statystyki.
Jak juz jestesmy przy przechwalkach to wam powiem ze marnie, uuuuuuu, slabiutko. , swego czasu krecilem o wiele lepsze wyniki, bez przechwalek, np. usrawka z holdebem i felkuem 32,6 na 70km. Takze dajcie spokoj z tymi dystansami spokoj " u mnie 84km" , " u mnie 103km ale z gorki caly czas" "a u mbie 13, ale w rzeczywistosci 222km. tylko endomondo nie zbieralo"

Zacznijcie wreszcie jezdzic dla przyjemnosci, rozmawiajcie miedzy soba. smiejcie sie, cieszcie, robcie zdjecia, bo tylko to ma sens.
zegnam zdegustowany.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#13
Bart napisał(a):Szukalem watku, szukalem, az w pewnej chwili skojarzylem iz pewnie Jureczkowi woda sodowa uderzyla i z trzepackiej ustawki zrobil wyscig, jego wola, ale gdzie sens gdzie logika, pozniej zamiast zdjec, musze czytac obszerne statystyki.
Jak juz jestesmy przy przechwalkach to wam powiem ze marnie, uuuuuuu, slabiutko. , swego czasu krecilem o wiele lepsze wyniki, bez przechwalek, np. usrawka z holdebem i felkuem 32,6 na 70km. Takze dajcie spokoj z tymi dystansami spokoj " u mnie 84km" , " u mnie 103km ale z gorki caly czas" "a u mbie 13, ale w rzeczywistosci 222km. tylko endomondo nie zbieralo"

Zacznijcie wreszcie jezdzic dla przyjemnosci, rozmawiajcie miedzy soba. smiejcie sie, cieszcie, robcie zdjecia, bo tylko to ma sens.
zegnam zdegustowany.
Albo wystartujcie wreszcie w porządnym wyścigu :-P .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#14
Bart...aleś mnie teraz...Była dobra ekipa to się fajnie jechało, po co sztucznie się trzepać 15/h jak można fajnie pojechać. Siedzisz przed tym kompem wcinając kebaby i rozważasz jaki byłeś dobry dawno temu, pisząc jakieś posty z dupy. Wsiadaj na rower i skończ marudzić żeby nie powiedzieć dobitniej...(wszyscy wiedzą o co chodziSmileSmile

Tyle w temacie.pozdrawiam :mrgreen:
Odpowiedz
#15
Bartku drogi, każdy facet jakby się tego nie wypierał nie wyrasta z jednego: Lubi bawić się zabawkami :-P . Ja dostałem taką pod nazwą SPD i rzeczywiście trochę się zauroczyłem :-D
I ostatnio może faktycznie więcej takich moich wyjazdów szybciej i dalej. Ale to z braku czasu, więc jak już jadę to chcę sobie pojeździć :-)
Zresztą tak jak Arek napisał, skoro grupa się zebrała to nie było sensu sztucznie zaniżać prędkości. Do tego jest to też jakieś wyzwanie dla mnie przy mojej chorobie płuc, i którą takimi jazdami (ale to już moja teoria) trzymam w kącie. :mrgreen:

Odbijemy sobie rekreacyjnie na Roztoczu :lol:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#16
I JAK ŻYĆ........
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#17
Uuuuu.., człowiek kulturalnie zwraca konstruktywne uwagi, a tu jakieś pomówienia, dupy itp... i to przy niedzieli.
Bardzo nieładnie.

Nic to, ciesze się że mój sympatyczny sąsiad z jednego bloku nadaje na podobnych falach, mimo różnicy pokolenia.
Bardzo łanie.
Dziękuję. Serdecznie pozdrawiam.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#18
O co wam znowu chodzi? Mi też ktoś kiedyś wypominał że na własnej ustawce zostawałem z tyłu. Takie czasy, nie dałem rady. Co innego teraz gdy mogę sobie na więcej pozwolić. Miałem co prawda pewne zastrzeżenia do tempa, ale ja zawsze jakieś mam. Ostatecznie wyszło mi na zdrowie. Zamiast zrozumieć i przymknąć oko, to przepychanki się zaczynają Undecided Moglibyście się kulturalnie umówić na ustawkę z kijami i kastetami i wyjaśnić wszelkie niedomówienia :-P lol
Odpowiedz
#19
[Obrazek: keep-calm-and-why-so-serious-97.png]
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#20
Mateuszu, spokojnie. Bartek z Arkiem nie zrobią sobie krzywdy, to takie męskie przepychanki :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości