Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
06.09, lkj, godz. 10.00 Krzczonowski Park Krajobrazowy
#31
Wy sobie dworujecie, ale jak połknąłem jakiegoś sporego owada, a potem dziwnie zdrętwiało mi gardło, to naprawdę minę miałem nietęgą. Confusedhock: Na szczęście rozeszło się po kościach.

Co do wczorajszej wycieczki, to powiem szczerze, że nie tego się spodziewałem.
Pierwszy raz byłem na wycieczce jednodniowej. Myślałem, że będzie trochę czasu na oglądanie uroków przyrody. Nawet wziąłem aparat.
Ale nie spodziewałem się aż tak bliskiego obcowania z naturą.
Widoki też trudno podziwiać z oczami wpatrzonymi w błotniste koleiny, (chłopaków na SPD to podziwiam, jak dali sobie radę).

Trochę nagderałem, ale dlaczego wszystkie (prawie) wpisy po wspólnych wyjazdach muszą być hymnami pochwalnymi? :-P
Odpowiedz
#32
yorki napisał(a):Co do wczorajszej wycieczki, to powiem szczerze, że nie tego się spodziewałem.
Pierwszy raz byłem na wycieczce jednodniowej. Myślałem, że będzie trochę czasu na oglądanie uroków przyrody.

Oj panie kierowniku, nieładnie, oj niełanie ;P

yorki napisał(a):Widoki też trudno podziwiać z oczami wpatrzonymi w błotniste koleiny, (chłopaków na SPD to podziwiam, jak dali sobie radę).
SPD właśnie najlepiej sprawdzają się w błotnistych koleinach i piachu (vide wczorajsza Mazovia Smile).

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#33
A kierownik zbiera te wszystkie uwagi, zbiera i "przemyślowuje" :-? Trzeba będzie dodać jeszcze jedną informację do wycieczek jednodniowych: czas powrotu. Rzeczywiście było wczoraj parę osób które chciały trochę wcześniej wrócić. Ale też nauczmy się wyrażać nasze oczekiwania, pragnienie np. co do długości i miejsca postoju. Ja zawsze o tym mówię, ale jak czuję na plecach pędzący peleton :-P ... Może trzeba by się wybrać z Welocypedem, żeby zobaczyć na czym polega rekreacja? :mrgreen:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#34
Jurku, nie traktuj mojego postu jako jakiegoś przytyku.
Wiem, że jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził. ;-)
Ważne, że większości się podobało, trasa naprawdę była ciekawa.
Ja po prostu nie lubię taplać się w błocie.

KermitOZ napisał(a):SPD właśnie najlepiej sprawdzają się w błotnistych koleinach
Wczoraj co najmniej dwa razy się nie sprawdziły :-P

pozdrawiam
Jerzy
Odpowiedz
#35
yorki napisał(a):KermitOZ napisał/a:
SPD właśnie najlepiej sprawdzają się w błotnistych koleinach

Wczoraj co najmniej dwa razy się nie sprawdziły :-P
No trzeba jeszcze jeździć umieć Tongue
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości