Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karbonowe koło Compact Trispoke 650C + szytka Continental
#11
Wiem, że forum jest małe, regionalne, mimo to sporo części do ostrego udało mi się tutaj sprzedać przez ostatni miesiąc. W samym Lublinie z tego co wiem jeździ kilka torowych lo-pro, a w inżynierii rowerowej stoi mnóstwo wypasionych czasówek, więc potencjalni kupcy są.

Potwierdzasz swoją wypowiedzią, że nie znasz się na częściach tego typu. Jakieś 2 miesiące temu na allegro poszło w licytacji od złotówki prawie identycznie koło, full carbon trispoke, w dodatku z pęknięciem przy wentylu, za 672zł.
Odpowiedz
#12
czarek napisał(a):w inżynierii rowerowej stoi mnóstwo wypasionych czasówek, więc potencjalni kupcy są.
Tak, są, kupują właśnie w Inżynierii koła za kilka k. ze sklepu po dobrej zniżce a nie z forum, którego nawet nie czytają.

czarek napisał(a):Potwierdzasz swoją wypowiedzią, że nie znasz się na częściach tego typu.
Nie widzę związku pomiędzy moją wypowiedzią a częściami tego typu. Wiem natomiast kto i jakimi rowerami jeździ po Lublinie, bo znam zarówno środowisko ostrokołowców, zawodników jak i ludzi, którzy wolą sobie na lajcie pojechać nad Zalew i stąd wnioskuję, że trudno będzie Ci sprzedać to koło w Lublinie. Mimo to życzę powodzenia.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#13
Wygodnie byłoby mi je sprzedać je w Lublinie, nie musiałbym niczego pakować i wysyłać. Poza tym nie mam nic do ukrycia, dlatego koło jest tutaj ogłoszone.
Dzięki Wink
Odpowiedz
#14
Grzesiek, wiele osób wystawiało tu towar i kilkakrotnie obniżało ceny. Nikomu (Tobie również) to nie przeszkadzało. Niech sobie facet wystawia co chce nawet za pierdylion rubli transferowych, Jego sprawa. Dopóki nie narusza regulaminu forum, nie czepiaj się.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#15
true
Odpowiedz
#16
Zwróciłem autorowi tematu uwagę, a właściwie bezsensownie czepilem się, w dodatku trochę przesadzając. Pat zwróciła mi uwagę i slusznie, chociaż fajniej jakby to zrobiła na pw. Natomiast kolejne osoby widzę, ze chcialy już tylko sobie postrzelać, zupełnie wychodząc z tematu. Super, dzieki wielkie. Moze ktoś jeszcze zechce zabrać głos że swoimi cennymi radami, uwagami itd? Dawajcie śmiało.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#17
Grzesiu, po uwadze Pat dalej się czepiałeś faceta. Dopiero jak kilka osób napisało o tym samym (choć każdy w inny sposób) to zrozumiałeś, że jak Cię zacytuję:
KermitOZ napisał(a):bezsensownie czepilem się
Nikt w Ciebie nie strzela (przynajmniej ja). A jak widać, zrozumiałeś swój błąd, więc warto było ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#18
Dungor napisał(a):Jeśli tak traktujesz ludzi z forum to gratulacje. Aż mi się przypomniał pewien obrazek...

Obrazek

so true
Odpowiedz
#19
http://allegro.pl/torowe-compact-carbon ... 18311.html
Zapraszam! Jeśli się nie sprzeda na allegro, to leci na ebay.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości