Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karbonowe koło Compact Trispoke 650C + szytka Continental
#1
Koło wyprodukowane we Francji, jakościowo i wagowo na poziomie Mavica 3G. Jest to koło wykonane w pełni z włókna węglowego- full carbon (przykładowo Aero Quatro jest z włókna szklanego, które jest jedynie z zewnątrz oplecione karbonem, dlatego też waży o ponad pół kilograma więcej). Śmigło jeżdżone głównie po torze, po ulicy nie przejechało więcej niż 50km. Piasta aluminiowa na łożyskach maszynowych. Stan koła określam na bardzo dobry, jedynie łożyska nieco się zastały, bo od dłuższego czasu sprzęt leży na szafie zamiast przemierzać kilometry. Koło ma rysy od normalnego używania, jest także jeden mały odprysk lakieru, ale struktura karbonu nie jest nigdzie naruszona. Wszystko widać na zdjęciach. Nie ma mowy o żadnych pęknięciach, rozwarstwieniach. Koło proste. Całość została wypolerowana pastą polerską, na zdjęciach nie widać zbytnio efektu, ale w rzeczywistości koło bardzo ładnie się lśni.

W komplecie jest torowa szytka Continental GP, która jest w średnim stanie (jest to pierwsza szytka w historii tego koła). Guma trochę popękana, szytka jest przez to nieco zwichrowana, ale nie czuć tego w jeździe. Bieżnika jeszcze trochę zostało, powietrze trzyma jak nowa, do końca sezonu na pewno da radę. Wbrew pozorom w Polsce bez problemu można dostać szosową/torową szytkę 650C, np. Vittoria Juniores jest dostępna w wielu sklepach on-line, można ją wyrwać poniżej 100zł; w Lublinie jest sklep w którym mają szytki Continental GP 650C w cenie 130zł.

Jest to idealne koło do ostrego koła, torowego lo-pro, roweru do triathlonu itp.
Całość (koło + szytka) waży ok. 1200g.

Cena: 429zł
do niewielkiej negocjacji Wink

Odbiór osobisty możliwy po 29 września.

Galeria zdjęć:
https://picasaweb.google.com/1009658899 ... 906/Czesci

[Obrazek: DSC_4557s.jpg]

[Obrazek: DSC_4560s.jpg]

[Obrazek: DSC_4565s.jpg]

[Obrazek: DSC_4561s.jpg]

[Obrazek: DSC_4563s.jpg]

[Obrazek: DSC_4540s.jpg]

[Obrazek: DSC_4541s.jpg]

[Obrazek: DSC_4555s.jpg]

[Obrazek: DSC_4545s.jpg]

[Obrazek: DSC_4567s.jpg]

[Obrazek: DSC_6091s.jpg]

[Obrazek: DSC_5000s.jpg]
Odpowiedz
#2
NOWA, NIŻSZA CENA! 429zł
Odpowiedz
#3
Jak widzisz nikogo nie interesuje ten wiatrak. Miałeś jakieś priwy w ogóle? Chyba niepotrzebnie się tutaj produkujesz. Było na allegro, dlaczego nie poszło? Nikt nie chciał? Podobno od złotówki aukcja miała być, więc aż dziw, że nawet za dwie dychy nikt nie łyknął? Mogę odkupić, nawet za 50zł, śwagier coś tam ostatnio po kilku głębszych mówił, że helikopter będzie budował z Trabanta, więc byłoby w sam raz, jak nie na śmigło to na kierownicę.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#4
Ale hejt... Grześ, to tylko giełda. Lewą nogą wstałeś czy jak? Po co taki wpis? Undecided
Odpowiedz
#5
KermitOZ napisał(a):Jak widzisz nikogo nie interesuje ten wiatrak. Miałeś jakieś priwy w ogóle? Chyba niepotrzebnie się tutaj produkujesz. Było na allegro, dlaczego nie poszło? Nikt nie chciał? Podobno od złotówki aukcja miała być, więc aż dziw, że nawet za dwie dychy nikt nie łyknął? Mogę odkupić, nawet za 50zł, śwagier coś tam ostatnio po kilku głębszych mówił, że helikopter będzie budował z Trabanta, więc byłoby w sam raz, jak nie na śmigło to na kierownicę.

Jeśli tak traktujesz ludzi z forum to gratulacje. Aż mi się przypomniał pewien obrazek...

[Obrazek: burak1.jpg]
Odpowiedz
#6
Pat napisał(a):Lewą nogą wstałeś czy jak?

Nie zdążył jej wypiąć co potwierdza tezę o szkodliwości stosowania SPD :-P :mrgreen:
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#7
Nie ładnie Panie Prezesie... Z tego co wiem to miejsce przeznaczone jest do wolnego handlu. Każdy może wystawiać co mu się podoba i niczyja sprawa czy miał jakieś wiadomości na prv.
Odpowiedz
#8
A może zazdrości koła?
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#9
Kermit, właśnie dzięki takim polaczkom to koło nie może znaleźć kupca- po pierwsze nie znają się na sprzęcie tego typu, po drugie- chcieliby wszystko jak najtaniej, albo i za darmo. Gdybyś miał pojęcie co sprzedaję i znał rynek, to byś wiedział, że na ebayu takie koła sprzedają się po 300-400$. Pytanie czemu ja go nie sprzedam na ebayu? A dlatego, że daleko mi do odblokowania sprzedaży w trybie worldwide (kto wie na czym to polega, ten wie). Koło jest ogłoszone w wielu miejscach, i ku Twojemu zdziwieniu- tak, jest zainteresowanie, nawet na tym forum dostałem pw Smile Na allegro go nie sprzedałem, bo cena nie była satysfakcjonująco wysoka.
A za 50zł to co najwyżej mogę Ci sprzedać koło od Jubilata.
Odpowiedz
#10
czarek napisał(a):Kermit, właśnie dzięki takim polaczkom to koło nie może znaleźć kupca
Ja myśle, że nie może znaleźć kupca właśnie dzięki takim polaczkom, którzy myślą, że są cwani, bo sprzedają super koło nie wiadomo skąd i z jaką historią, bez żadnej gwarancji itd za 1/3 ceny i liczą, że każdy się na nie rzuci i całował będzie po rękach, że tak tanio.

czarek napisał(a):Na allegro go nie sprzedałem, bo cena nie była satysfakcjonująco wysoka.
No i dlatego ktoś go nie kupuje, bo cena nie jest satysfakcjonująco niska. Albo polaczki głupie, ze za 1/3 ceny nie chcą kupić, albo właśnie wręcz przeciwnie.

A moja uwaga dotyczyła tylko tego, że skoro nie poszło w tak okazyjnej cenie (jak to opisujesz) na regionalnym forum, gdzie mało kto ma rower do jazdy na czas czy też wypasione ostre koło to raczej niewielka obniżka nie zmieni wiele tej sytuacji.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości