Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fajny art. o rodzimym produkcie ;)
#1
Polecam KLIK
Odpowiedz
#2
Nie bardzo wiem czym się koleś zachwyca. Sakwa jak sakwa, trochę dziwnie wyglądają takie gabaryty za siedzeniem. Ze zdjęć wynika, że aby coś z niej wyjąć trzeba ją odczepić od siedzenia a to jest mało wygodne. Opisuje swoje doświadczenia z bagażnikiem na sztycę, podobno przesuwał się na boki. Albo to był wyrób "lichej" jakości albo miał źle dobrany zacisk na którym był luz. Mnie ten wyrób nie zachwycił ale to tylko moje zdanie.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#3
Sprzedażą i produkcją zajmuje się nasz forumowy kolega, więc jeżeli są pytania czy wątpliwości to warto zapytać bezpośrednio :-). Generalnie bikepacki miały sporo bardzo dobrych opinii. Wątek o nich był też na tym forum, także można poczytać
link
Odpowiedz
#4
Generalnie sam zastanawiałem się nad bagażnikiem na sztycę i przyglądałem się im. Zgodzę się, że autor musiał mieć jakiś problem z dopasowaniem lub lichy model bo z tego co widziałem tego jest sporo na rynku i nie wszystkie dobrze zaprojektowane. Art wrzuciłem właśnie ze względu na naszego kolegę Smile.
Odpowiedz
#5
Judaas napisał(a):Generalnie sam zastanawiałem się nad bagażnikiem na sztycę i przyglądałem się im.
Polecam coś takiego, nie jest tani ale jakość kosztuje ;-)
http://www.bikeman.pl/bagaznik-rowerowy ... p-577.html
A jeśli chodzi o sakwę to fajnie, że jest rodzimej produkcji. Na pewno wielu osobom będzie pasować.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości